Multidisciplinární nizozemská advokátní kancelář

Law & More je dynamická multidisciplinární nizozemská advokátní kancelář a daňové poradenství specializující se na nizozemské korporátní, obchodní a daňové právo se sídlem v Amsterdam a Eindhoven Science Park – holandské „Silicon Valley“ v Nizozemsku.

Díky svému nizozemskému právnickému a daňovému zázemí Law & More kombinuje know-how velké korporátní a daňové poradenské firmy s důrazem na detail a přizpůsobené služby, které byste očekávali od butikové firmy. Jsme opravdu mezinárodní z hlediska rozsahu a povahy našich služeb a pracujeme pro řadu sofistikovaných nizozemských a mezinárodních klientů, od společností a institucí po jednotlivce.

Law & More má k dispozici specializovaný tým vícejazyčných právníků a daňových poradců s hlubokými znalostmi v oblasti nizozemského smluvního práva, nizozemského práva obchodních společností, nizozemského daňového práva, nizozemského pracovního práva a mezinárodního vlastnictví. Firma se také specializuje na daňově efektivní strukturování aktiv a činností, nizozemské energetické právo, nizozemské finanční právo a transakce s nemovitostmi.

Ať už jste nadnárodní korporace, malý a střední podnik, nově vznikající podnik nebo soukromá osoba, zjistíte, že náš přístup zůstává stejný: naprostý závazek být vždy přístupný a reagovat na vaše potřeby. Nabízíme více než jen technickou právní dokonalost - dodáváme sofistikovaná multidisciplinární řešení s personalizovanými službami a přístupem.

Advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam

Firemní právník

Law & More poskytuje také právní řešení sporů a soudní služby společnostem a jednotlivcům. Před všemi právními postupy provádí vyvážené posouzení příležitostí a rizik. Pomáhá klientům od raných fází až po závěrečnou fázi soudního řízení, přičemž svou práci opírá o promyšlenou a vyspělou strategii. Firma také působí jako interní právník pro různé nizozemské a mezinárodní společnosti.

Kromě toho má firma zkušenosti s prováděním složitých vyjednávacích a mediačních řízení v Nizozemsku. V neposlední řadě nabízíme našim klientům podniková školení, která jsou šitá na míru potřebám jejich zaměstnanců, na různá právní témata, která jsou pro danou společnost důležitá.

Můžete se podívat na naše webové stránky, kde najdete další informace Law & More. Pokud si přejete projednat konkrétní právní záležitost nebo máte-li dotaz ohledně našich služeb, neváhejte a kontaktujte nás.

Naše firma je členem sítě právníků LCS se sídlem v Haagu, Bruselu a Valencii.

Co o nás říkají klienti

"Law & More drží a udržuje druhou stranu pod tlakem “

Naše filozofie

Náš multidisciplinární přístup k nizozemským právním, právním a daňovým poradenstvím je právní, obchodní i praktický. Vždy nejprve pronikneme do jádra podnikání a potřeb našich klientů. Předvídáním jejich požadavků jsou naši právníci schopni poskytovat profesionální služby na nejvyšší úrovni kvality.

Naše pověst je založena na hlubokém závazku řešit a splňovat individuální požadavky každého z našich klientů bez ohledu na to, zda se jedná o nadnárodní korporace, nizozemské podniky, rozšiřující se inovativní podniky nebo soukromé osoby. Snažíme se pomáhat našim klientům co nejefektivnějším způsobem k dosažení jejich cílů a zároveň brát v úvahu často složité mezinárodní prostředí, ve kterém působí a rozvíjejí své podnikání.

Naši klienti jsou v centru všeho, co děláme. Law & More je proto plně odhodlána k dokonalosti jako základu, na kterém trvale rozvíjíme naši profesionální důvěryhodnost a integritu. Od našeho vzniku jsme se zavázali přilákat talentované a oddané právníky a daňové poradce, kteří dosahují nejlepších výsledků pro naše klienty, jejichž spokojenost je v popředí toho, kdo jsme a co děláme.

Články

Naše filozofie

Z historického hlediska bylo Nizozemsko vždy velmi atraktivní jurisdikcí pro strukturování svých aktivit na úrovni EU a na celém světě, od investic, rozvoje a podnikání. Nizozemsko nepřetržitě čerpá velké množství technologických a sofistikovaných nadnárodních společností a „občanů světa“.

Náš Firemní klient praxe se zaměřuje na širokou škálu mezinárodně aktivních společností, jako jsou veřejné a soukromé společnosti registrované v Nizozemsku i přeshraniční.

Projekt Soukromí klienti praxe Law & More se zaměřuje na pomoc jednotlivcům a mezinárodním rodinám, které strukturují své podnikatelské aktivity prostřednictvím nizozemské jurisdikce. Naši mezinárodní klienti pocházejí z různých zemí a prostředí. Jsou to úspěšní podnikatelé, vysoce kvalifikovaní expat a další osobnosti se zájmy a majetkem v různých jurisdikcích.

Naši firemní a soukromí klienti vždy dostávají stejně vysokou kvalitu na míru šitých, oddaných a důvěrných právních služeb, speciálně navržených tak, aby vyhovovaly jejich konkrétním požadavkům a potřebám.

Řídící partner / advokát

Advokát
Právní poradce

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More