POTŘEBUJETE OBCHODNÍHO PRÁVNÍKA?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Osobní přístup

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

Obchodní právník

Chcete založit podnik? Nebo už jste podnikatel? Pokud ano, budete se bezpochyby muset vypořádat s obchodním právem. Již v okamžiku založení podniku se budete muset vypořádat s otázkou, která forma společnosti je nejvhodnější. Rovněž musí být vypracovány všechny druhy dohod. V průběhu let se může ve firmě hodně změnit. Formulář společnosti již nemusí být vhodný. Mezi akcionáři nebo mezi přidruženými společnostmi může dojít ke konfliktům. Nebo možná váš podnik již nemá dostatek likvidních aktiv. Law & More je specialistou v oblasti nizozemského obchodního práva. Od okamžiku založení do okamžiku likvidace společnosti vám můžeme poskytnout právní a fiskální poradenství.

Rychlá nabídka

Právo právnických osob

Jsme na Law & More vám může pomoci s výběrem správné formy společnosti. Lze rozlišovat mezi formami s právní subjektivitou a formami bez právní subjektivity. Pokud má podnik právní subjektivitu, může se účastnit právních transakcí stejně jako fyzické osoby. V takovém případě je vaše společnost schopna uzavřít smlouvy, mít majetek a dluhy a může být odpovědná.

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

VEDOUCÍ PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Naši firemní právníci jsou pro vás připraveni

Law and More

Právní podpora šitá na míru

Každý podnik je jedinečný. Proto získáte právní poradenství, které se přímo týká vašeho podnikání.

Law and More

Můžeme za vás vést soudní spory

Pokud k tomu dojde, můžeme za vás vést soudní spory. Pro podmínky nás kontaktujte.

Law and More

Jsme váš sparing partner

Sedneme si s vámi, abychom navrhli strategii.

Law and More

Posuzování dohod

Naši podnikoví právníci mohou dohody posoudit a poradit s nimi.

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a umí se vcítit
s problémem klienta“

Řízení společnosti

Pokud chcete založit společnost, musíte si vybrat formu společnosti. Jaká právní forma je vhodná, závisí na různých faktorech, jako jsou požadavky na zakládání, právní subjektivita, společná a nerozdílná odpovědnost a případně převoditelnost akcií. A co když jeden z partnerů obecného partnerství (VOF) chce opustit společnost? A co Flex-BV? Tyto předměty se řídí právem obchodních společností. Mnoho věcí lze dohodnout smluvně předem. Proto je vhodné před založením společnosti zapojit služby právníka pro právnické osoby.

Spolupráce

Máte jako společnost v úmyslu spolupracovat s jinými společnostmi za účelem udržení svého postavení na trhu? Nebo naopak s plánem vstoupit na nový trh? Pokud chcete vytvořit strategické spojenectví, můžeme vám poradit ohledně rizik a výhod. Kromě toho můžeme společně zjistit, jaké formy spolupráce jsou vhodné.

Co o nás říkají klienti

Naši obchodní právníci jsou připraveni vám pomoci:

Office Law & More

Obchodní právoFúze a akvizice

Máte v úmyslu sloučit svou společnost s jinou, protože chcete například stimulovat růst? Pak existují tři typy fúzí: fúze společností, fúze akcií a legální fúze. To, co je pro vaši společnost nejvhodnější, závisí na konkrétní situaci. Law & More právní zástupci vám mohou poradit o tomto tématu.

Někdy by vás mohla zajímat jiná společnost. Může vám nabídnout, abyste mu prodali svou firmu. Pokud chcete tuto žádost přijmout, můžeme vám předem poradit. Můžeme také vyjednat za vás.

Pokud společnost nechce prodat své akcie a nabyvatel se přiblíží k akcionářům, mluvíme o nepřátelském převzetí. Víme, jak chránit vaši společnost v takových situacích, a můžeme vám pomoci s právním poradenstvím.

Kromě toho je nezbytné, abyste provedli povinnou péči, zejména pokud jako společnost kupujete jinou společnost. Chcete všechny informace potřebné k promyšlenému rozhodnutí o fúzi nebo akvizici.

Firemní právníci Law & More vám poskytne podrobnou právní konzultaci o vaší společnosti. Zákon převádíme do praktických pojmů, abyste mohli z naší rady opravdu těžit. Ve zkratce, Law & More vám může poskytnout právní pomoc v následujících věcech:

  • založení společnosti
  • financovat
  • spolupráce mezi firmami
  • fúze a akvizice
  • vyjednávání a vedení sporů, pokud jde o konflikty mezi akcionáři a/nebo společníky
  • odpovědnost ředitelů

Ne-nesmyslná mentalita

Máme rádi kreativní myšlení a díváme se za hranice právních aspektů situace. Je to všechno o tom, jak se dostat k jádru problému a řešit ho v rozhodné věci. Díky naší nesmyslné mentalitě a dlouholetým zkušenostem se naši klienti mohou spolehnout na osobní a efektivní právní podporu.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More