Pracovní příležitosti

Law & More

Law & More je dynamická, multidisciplinární advokátní kancelář se sídlem ve vědeckém parku v Eindhovenu; také volal Silicon údolí Nizozemska. Spojujeme know-how velkého obchodního a daňového úřadu s osobní pozorností a na míru šitou službu, která vyhovuje butikové kanceláři. Naše advokátní kancelář je z hlediska rozsahu a povahy našich služeb skutečně mezinárodní a pracuje pro řadu sofistikovaných nizozemských a mezinárodních klientů, od společností a institucí až po jednotlivce. Abychom našim klientům poskytli co nejlepší služby, máme specializovaný tým vícejazyčných právníků a právníků, kteří mimo jiné ovládají ruský jazyk. Tým má příjemnou a neformální atmosféru.

V současné době máme prostor pro studentskou stážistku. Jako studentský stáž se účastníte naší každodenní praxe a získáte vynikající podporu. Na konci vaší stáže obdržíte od nás hodnocení stáže a půjdete o krok dále v odpovědi na otázku, zda je pro vás právnická profese. Délka stáže je stanovena po konzultaci.

Změna hesla

Od našich stážistů očekáváme následující:

  • Vynikající schopnosti psát
  • Vynikající znalost nizozemského a anglického jazyka
  • Děláte právní vzdělání na úrovni HBO nebo WO
  • Máte prokazatelný zájem o právo obchodních společností, smluvní právo, rodinné právo nebo imigrační právo
  • Máte nesmyslný postoj a jste talentovaní a ambiciózní
  • Jste k dispozici po dobu 3-6 měsíců

Odpověď

Chtěli byste odpovědět na toto volné pracovní místo? Zašlete svůj životopis, motivační dopis a seznam známek info@lawandmore.nl. Váš dopis můžete adresovat panu TGLM Meevisovi.

Law & More má vždy zájem poznat talentované a ambiciózní profesionály s dobrým vzděláním a profesionálním zázemím.

Share