OTÁZKY O PRÁVNÍM POSTAVENÍ? SKONTROLUJTE PŘÍPAD SKENOVÁNÍ!

Skenování případu

Jste soukromá osoba? Potřebujete právní radu a chtěli byste získat jasný přehled o svém právním postavení? Pak jste na správném místě. Law & More nabízí možnost právního poradenství prostřednictvím Case Scan. Toto je vyšetřování pozadí otázky, kterou jste nám položili. Objasňuje, co již bylo uspořádáno nebo co ještě musí být, kde jsou zajímavá místa a která řešení jsou možná. Každé zadání stojí samostatně a je mu poskytnut vhodný přístup. Je pro vás velmi výhodné nechat si své právní postavení posoudit odborníkem.

Jak to funguje?

Žádost o skenování případu odešlete pomocí online formuláře žádosti. Po obdržení žádosti vás budeme kontaktovat telefonicky. Po vzájemné dohodě a podepsání smlouvy o přidělení začneme s Case Scan. Na základě relevantních skutečností a právních zdrojů bude právní situace a rizika řádně analyzována. Po analýze formulujeme písemnou radu, v níž naše úvahy poskytují informace o tom, jak byla tato rada vytvořena. To diskutuje možnosti a hodnotí úspěšnost. Výsledek Case Scan vyústí ve zprávu o 2 až 4 stránkách. Tato rada je psána srozumitelným jazykem, prakticky proveditelná a přímo použitelná. Na základě vyhledávání případů můžete určit, jaké akce chcete provést a jaká rizika chcete co nejvíce odstranit nebo omezit.

Law & More není povinen vyhovět žádosti o Case Scan. V některých situacích můžeme odmítnout provést Case Scan, například pokud spadá mimo rozsah našich služeb.

Kontaktujte nás přímo pomocí tlačítka.

Zavoláme vám co nejdříve.

Plán krok za krokem: skenování do jednoho týdne

Přijímací úkoly

Po provedení inventury vás budeme telefonicky kontaktovat. Na skenování začneme pracovat na základě dohody. Law & More není povinen vyhovět každé žádosti o Case Scan

Analyzovat

Situace bude zmapována na základě relevantních skutečností a právních zdrojů a obdržíte poradní zprávu
Poradní zpráva

Vaše právní postavení je vypracováno s jasnými argumenty prostřednictvím poradní zprávy. Tato rada je praktická a okamžitě použitelná
Následná opatření

Na základě kontroly můžete určit, které akce chcete provést. Můžeme vás také provést v následném procesu

"Kontakt s Law & More byl od začátku mimořádně pozitivní a velmi profesionální “

Cena

Case Scan má pevnou sazbu, jasnou nabídku a potvrzení objednávky. Přesně znáte cenu aktivit, které Law & More vystupuje za vás. Poplatek za Case Scan je 750 € za hodinu bez 21% DPH.

Vezměte prosím na vědomí! Law & More není členem Rady pro právní pomoc, to znamená, že nemáte možnost získat dotovanou právní pomoc.

Za složitější nebo rozsáhlejší skenování se platí další poplatek. Sazba bude samozřejmě dohodnuta s vámi předem.

Další krok

Rádi vám pomůžeme při uplatňování rady a pomůžeme vám podniknout potřebné kroky. Samozřejmě nejste povinni podniknout další krok v důsledku skenování případů. Možné následné činnosti vyplývající z případového skenování budou - pokud si přejete - stanoveny v sekvenčním přiřazení.

Konečně

Vezměte prosím na vědomí, že Case Scan je pouze informativní, nelze na něj uplatnit žádná práva. Na naše služby se vztahují naše všeobecné obchodní podmínky.

Pokud jste podnikatel a máte právní problém, rádi vám pomůžeme s jinou formou služby. Máte nějaké dotazy? Obraťte se na právníky společnosti Law & More.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo nám pošlete e-mail:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl