POTŘEBUJETE KRIMINÁLNÍ PRÁVO? KONTAKT LAW & MORE

Trestní právník

Existuje mnoho situací, ve kterých trestní právo hraje roli v našem životě. Proto se s tím často setkáváme náhodou. Můžete například přemýšlet o situaci, kdy jste měli jeden nápoj příliš mnoho a rozhodli jste se řídit. Pokud vás po kontrole alkoholu zatknou, máte problém. V takovém případě vám může být uložena pokuta nebo dokonce předvolání. Další běžnou situací je to, že v důsledku nevědomosti nebo nedbalosti obsahují osobní tašky zakázané předměty, které byly odebrány z dovolené, zboží nebo finanční prostředky, které jsou nesprávně označeny. Bez ohledu na důvod mohou být důsledky těchto činů závažné a trestní pokuty mohou stoupnout až do výše 8,200 XNUMX EUR.

Jako podnikatel nebo ředitel společnosti se také můžete setkat s trestním právem v důsledku vaší obchodní pozice. To může nastat po ověření příslušnými orgány, že vaše společnost je podezřelá z podvodu nebo neobvyklých transakcí. Účast v obchodním světě může také nevědomky vést k ekonomickému porušení nebo porušení právních předpisů v oblasti životního prostředí, které se mohou vztahovat na vaše podnikání. Takové kroky mohou mít pro vaši společnost vážné důsledky a mohou vést k velmi vysokým pokutám. Nacházíte se v takové situaci nebo potřebujete více informací? Neváhejte a kontaktujte trestní právníky společnosti Law & More.

Aylin Selamet

Advokát

Proč si vybrat Law & More?

Snadno přístupný


Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendech od 09:00 do 17:00
Dobrá a rychlá komunikace


Naši právníci naslouchají vašemu případu a přijdou s vhodným akčním plánem

Osobní přístup


Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100% našich klientů doporučuje a že jsme v průměru hodnoceni 9.4
"Efektivní práce ji učinila dostupnou pro mou malou společnost. Vřele doporučuji." Law & More do jakékoli společnosti v Nizozemsku. “

Oběť trestního práva Může se také stát, že jste konfrontováni s trestním právem z pohledu „oběti“. V dnešní době děláme přes internet více nákupů. Obvykle to všechno jde dobře a dostanete to, co jste si objednali. Bohužel, někdy se to pokazí: zaplatili jste hodně peněz za určité věci, jako je telefon nebo notebook, ale prodejce zboží nikdy nedodal a nehodlá to dělat. Koneckonců, pokud chcete informovat, kde jsou vaše věci, prodejce není nikde k nalezení. V takovém případě se můžete stát obětí trestných podvodů. V případě, že se náhodou setkáte s trestním právem, je vhodné obrátit se na znaleckého právníka na adrese Law & More. Každá událost v souvislosti s trestním právem může být drastická a jednání v trestním řízení mohou rychle následovat. V Law & More Chápeme, že trestněprávní činy mohou mít velký dopad na váš život, a proto se zaměřujeme na rychlé a efektivní vyřešení problému klienta. Trestní právníci na Law & More rádi vám poskytneme právní podporu v oblastech: • trestního práva v oblasti dopravy, • podvodů, • trestního práva společností, • podvodů.

Odbornost právníků v oblasti trestního práva Law & More

Dopravní trestní právo

Jste obviněni z řízení pod vlivem alkoholu nebo drog? Požádejte o právní pomoc


Podvod

Jste obviněni z podvodu? Můžeme vám poradit

Korporátní trestní právo

Riskujete podnikové trestní právo? Můžeme vám pomoci

Podvod

Byli jste scammed? Zahajte soudní řízení


Dopravní trestní právo Jako řidič vozidla musíte zabránit nebezpečnému chování. Takové chování je často případ, kdy je v provozu konzumace alkoholu. Lidé se pravidelně dostávají za volant auta poté, co pili příliš mnoho. Jste zatčeni po kontrole alkoholu nebo obdržíte pokutu nebo předvolání? Pak je moudré, abyste si zajistili odborného právníka. Koneckonců, řízení pod vlivem alkoholu se trestá přísnými sankcemi, které mohou běžet až tři měsíce ve vězení nebo pokutou 8,300 XNUMX EUR, a dokonce můžete dostat zastavení řízení. Je však možné, že během výslechů nebo při kontrole alkoholu policie a soudní orgány tato pravidla porušují. Může se dokonce stát, že alkoholový test neposkytne platný důkaz a může vyřešit k rozhřešení. V některých případech neplatí pokuta nebo řízení. Law & More má odborné právníky v oblasti dopravního trestního práva, kteří vám rádi poradí nebo pomohou v řízení. Další informace o nebezpečném chování v dopravě a řízení v opilosti najdete na našem webu o provozu.
Podvod Když cestujete do Nizozemska, míjíte zvyky. V té době nesmíte přepravovat zakázané zboží. Pokud tomu tak není nebo pokud celní orgány zjistí zakázané zboží v důsledku vaší nevědomosti nebo nepozornosti, může následovat trestní sankce. Země původu nebo vaše státní příslušnost nemají na tuto záležitost žádný vliv. Nejpravděpodobnější a nejběžnější sankcí je pokuta. Pokud jste obdrželi pokutu a nesouhlasíte, můžete proti tomu proti nizozemské státní službě do dvou týdnů vznést námitku. Pokud zaplatíte pokutu okamžitě, provedete také potvrzení o dluhu. Z tohoto důvodu je důležité se nejprve poradit s právníkem o vaší situaci. Náš tým právníků získá odborné znalosti a může vám poradit a vést vás v jakémkoli řízení. Potřebujete pomoc nebo máte nějaké další otázky? Prosím kontaktujte Law & More. Více informací o rizicích a důsledcích převzetí zakázaného zboží naleznete v našem blogu: „The Dutch Customs“.
Trestní právo společností V současné době jsou společnosti stále více konfrontovány s trestním právem. Může se například stát, že vaše společnost bude podezřelá z nesprávného daňového přiznání nebo z porušení předpisů v oblasti životního prostředí. Tyto záležitosti jsou složité a mohou vést k dalekosáhlým důsledkům, a to jak osobním, tak obchodním. V této situaci je důležité rychle konzultovat právníka. Odborný právník upozorní nejen na vaše povinnosti, jako je povinnost poskytovat informace daňovým úřadům, ale také zajistí, aby nebyla porušena práva, která máte (jako společnost), jako je právo mlčet. Zabýváte se trestním právem jako společností a chcete radu nebo právní pomoc ve vaší situaci? Můžete se spolehnout Law & More. Naši specialisté mají profesionální přístup a vědí, jak vám mohou dále pomoci. Podvod Za určitých okolností se můžete cítit podrážděně, například když jste si zakoupili zboží na internetu, zaplatili za něj spoustu peněz a nikdy jste je neobdrželi, aniž byste měli legální charakter trestného podvodu. Aby bylo možné říci, že podvod je v právním smyslu trestný, musí existovat nepravdy nebo lži, které prodávající používá k prodeji něčeho. Podvod je legálně popisován jako přesunutí jiné osoby za účelem dodání peněz a zboží bez úmyslu doručit cokoli výměnou. Zajímá vás, co pro vás můžeme udělat? Kontaktujte naše právníky. Law & MorePrávníci mají osobní přístup a mohou posoudit vaši situaci a vaše možnosti.
Chceš vědět co Law & More může pro vás udělat jako advokátní kancelář v Eindhovenu? Pak nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 stuur een e-mail naar: mr. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl