Děkuji za kontakt LAW & MORE
TAK JAK MOŽNĚ POSKYTUJEME ODPOVĚĎ

Advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam

Firemní právník

Firemní právník

Když si vyberete Law & More rozhodnete se pro advokátní kancelář zaměřenou na výsledky

Law & More je dynamická multidisciplinární nizozemská advokátní kancelář a daňové poradenství specializující se na nizozemské korporátní, obchodní a daňové právo se sídlem v Eindhoven a Amsterdam.

Díky svému podnikovému a daňovému zázemí Law & More kombinuje know-how velké korporátní a daňové poradenské firmy s důrazem na detail a přizpůsobené služby, které byste očekávali od butikové firmy. Jsme opravdu mezinárodní z hlediska rozsahu a povahy našich služeb a pracujeme pro řadu sofistikovaných nizozemských a mezinárodních klientů, od společností a institucí po jednotlivce.

Law & More má k dispozici specializovaný tým vícejazyčných právníků a daňových poradců s hlubokými znalostmi v oblasti nizozemského smluvního práva, nizozemského práva obchodních společností, nizozemského daňového práva, nizozemského pracovního práva a mezinárodního vlastnictví. Firma se také specializuje na daňově efektivní strukturování aktiv a činností, nizozemské energetické právo, nizozemské finanční právo a transakce s nemovitostmi.

Co o nás říkají klienti

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, sloupce:1,filtr:žádný,hodnocení:zapnuto,obsah-citátu:krátký,charlimitextra:(…),zobrazit-obrázek:zapnuto,velikost-obrazu:ttshowcase_small,obrazek-tvar:kruh,obrázkový-efekt:žádný,obrázek- link:on']

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

Maxim Hodák

Maxim Hodák

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More