Pro každého je rozvod velkou událostí. To je důvod, proč naši právníci v oblasti rozvodu jsou vám k dispozici s osobními radami. Prvním krokem v rozvodu je zavolat právníka v rozvodovém řízení. Rozvod vyhlásí soudce a soud může podat žádost o rozvod pouze advokát.

POTŘEBA POMOCI S VAŠÍ ODDĚLENÍ?
PROSÍM KONTAKTUJTE NAŠE DIVORCE ZÁKONY

Rozvod právník

Pro každého je rozvod velkou událostí. To je důvod, proč naši právníci v oblasti rozvodu jsou vám k dispozici s osobními radami.

Rychlá nabídka

Prvním krokem v rozvodu je zavolat právníka v rozvodovém řízení. Rozvod prohlašuje soudce a soud může podat žádost o rozvod pouze advokát. Existují různé právní aspekty rozvodového řízení, ve kterých soudce vynese rozsudek. Příklady těchto právních aspektů jsou:

• Jak jsou vaše společné jmění distribuovány?
• Má váš bývalý partner nárok na část vašeho důchodu?
• A co daňové důsledky vašeho rozvodu?
• Má váš partner nárok na partnerské výživné?
• Pokud ano, jaké množství výživného za měsíc?
• A pokud máte děti, jak se řeší záležitosti týkající se dětí?
• Jak je zajištěna podpora dětí?

Naši právníci na rozvod vás podporují

K vyřešení rozvodu existuje několik aspektů. Rozvodový právník z Law & More vám může pomoci a provede vás při zajišťování těchto aspektů, jak je to jen možné. Naši právníci se specializují na rodinné právo. Zajímá vás, co pro vás můžeme udělat? Pak prosím kontaktujte Law & More.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

 Volejte na +31 (0) 40 369 06 80

Proč si vybrat Law & More?

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku
od 08:00 do 22:00 a o víkendech od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci poslouchají váš případ a přijdou
s vhodným akčním plánem

Osobní přístup

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100% našich klientů doporučuje a že jsme v průměru hodnoceni 9.4

"Law & More Právníci

jsou zapojeni a

může se vcítit do

problém klienta"

Naši rozvodoví právníci mají osobní přístup a budou s vámi spolupracovat na nalezení vhodných řešení pro budoucnost. Díváme se na všechny právní aspekty a snažíme se pro vás dosáhnout co nejlepších výsledků.

Témata, se kterými vám můžeme pomoci, jsou:

• Smlouva o rozvodu;
• rodičovský plán;
• Předmanželská dohoda;
• rozdělení společných aktiv;
• výživné pro děti;
• Výživné pro partnery;
• práva dětí na přístup;
• Penzion;
• Dluhy;
• Fiskální důsledky.

Potřebujete rozvodového právníka?

Podpora dítěte

Podpora dítěte

Rozvod má velký dopad na děti. Proto přikládáme velký význam zájmům vašich dětí

Žádost o rozvod

Žádost o rozvod

Máme osobní přístup a společně s vámi spolupracujeme na nalezení vhodného řešení

Partnerské výživné

Partnerské výživné

Chystáte se zaplatit nebo získat výživné? A jak moc? Průvodce a pomoc s tím

Žijte samostatně

Žijte samostatně

Chcete žít odděleně? Pomůžeme vám

Schůzka s rozvodovým právníkem? Takto se připravujete!

Vy a váš partner jste se rozhodli. Získáte rozvod. Ale co bude dál? Prvním důležitým krokem po tomto dalekosáhlém rozhodnutí je svolat rozvodového právníka. Koneckonců, když je vyřešen rozvod, nevznikají jen různé praktické, ale i právní otázky: Co se stane například s vaším společným domovem a odpočinkem hypotéky? Jak bude zajištěno rozdělení vašich spořicích a bankovních účtů? A kdo se postará o každodenní nebo finanční péči o vaše děti? Abychom vám mohli co nejlépe pomoci s vyřizováním a zaznamenáváním všech právních otázek týkajících se rozvodu, je důležité, aby váš právník v oblasti rozvodu měl všechny potřebné informace a dokumentaci.

Informace o jmenování

Při přípravě na schůzku s právníkem na rozvod je důležité, abyste se svým bývalým partnerem projednali řadu důležitých otázek. Jak vidíte budoucnost po rozvodu ohledně vašeho společného domova, finanční situace a možných dětí? Pokud již před jmenováním došlo k dohodě, například pokud jde o dům nebo o každodenní péči o vaše děti a jejich kontakt s nimi, může společný rozvodový právník tyto dohody snadno a rychle zaznamenat do rozvodové dohody a rodičovského plánu.

Není možné prodiskutovat a dohodnout se se svým bývalým partnerem? Pak můžete zavolat svého vlastního právníka pro rozvod, který se bude snažit dosáhnout nejlepšího možného výsledku pro vás. V takovém případě je vhodné se v rámci přípravy na schůzku se svým právním zástupcem zeptat, jaké důležité otázky byste chtěli vyřešit a jakým způsobem. Chcete například nadále žít v domě a starat se o své děti každý den? V takovém případě vám rozvodový právník může přesně říci, co lze a mělo by být sjednáno a jak tyto dohody realizovat.

• Jste individuální osoba?
• Potřebujete právní radu?
• Chcete jasný přehled o svém právním postavení?

Kontaktujte nás přímo pomocí tlačítka.
Zavoláme vám co nejdříve.

Naši právníci na rozvod vás podporují

Které dokumenty bych měl přinést?

Je důležité shromáždit některé důležité dokumenty a přivést je k vaší schůzce s právním zástupcem pro rozvod. Nejprve musíte přinést svou manželskou knihu nebo dohodu o soužití a případně listinu s předmanželskou dohodou. Tato dokumentace poskytuje právníkovi přehled o vašem právním postavení a vašich bývalých partnerech a tvoří výchozí bod pro další dohody. Máte spolu s vaším bývalým partnerem (pronajatý) dům? Pokud ano, budete muset na schůzku přinést také hypoteční listinu nebo smlouvu o pronájmu. Vaše finanční situace je také relevantní v souvislosti s rozvodem. Svému právníkovi pro rozvod můžete poskytnout přehled o svých bankovních účtech a / nebo spořicích účtech, výročních výkazech a posledních třech přiznáních k dani z příjmu. A konečně jsou také důležité informace o vašich důchodech, pojištění a případných dluzích, které jste zadali.

Rozvod a děti

Pokud se jedná o děti, je důležité vzít v úvahu také jejich potřeby. Dbáme na to, aby tyto potřeby byly v nařízení co nejvíce zohledněny. Naši právníci na rozvod mohou s vámi sestavit plán rodičovství, ve kterém je určeno rozdělení péče o vaše děti po rozvodu. Můžeme také vypočítat částku dětského výživného, ​​které má být zaplaceno nebo přijato.

Jste již rozvedeni a máte konflikt např. Ohledně dodržování partnerského nebo dětského výživného? Nebo máte důvod se domnívat, že váš bývalý partner má nyní dostatečné finanční prostředky, aby se mohl postarat sám o sebe? V těchto případech vám také naši právní zástupci mohou poskytnout právní pomoc.

Vlastní společnost a rozvod

Máte vlastní společnost a rozvedete se? Pak musíte vzít v úvahu další aspekty. Otázky, které spolu s vámi analyzují naši právníci na rozvod, zahrnují:

• Máte akcie?
• Patří tyto akcie do společenství majetku?
• Co se stane s vaší vlastní společností?
• Jaké jsou důsledky oddělení pro vaši vlastní společnost?
• Jaké jsou daňové důsledky?

Naši rozvodoví právníci mají znalosti jak rodinného práva, tak podnikatelského know-how, a proto jsou v ideálním případě v těchto případech připraveni poskytnout vám právní a daňovou pomoc. Potřebujete rozvodového právníka? Kontakt Law & More.

Osobní přístup a vedení

Přestože doporučujeme nějakou přípravu, než se obrátíte na svého právního zástupce, my na Law & More pochopit, že rozvod je dalekosáhlá událost ve vašem životě a že možná nebudete schopni představit si a konkretizovat svou budoucnost bezprostředně po rozvodu. To je proč Law & MoreRozvodoví právníci mají osobní přístup a společně s vámi a případně s vaším bývalým partnerem určíme vaši právní situaci během rozhovoru na základě dokumentace. Zmapujeme vaši vizi a vaše přání do budoucna. Rozvodoví právníci Law & More jsou odborníci v oblasti osobního a rodinného práva a rádi vás provedou rozvodovým procesem, případně společně se svým partnerem.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo nám pošlete e-mail:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - [chráněno e-mailem]
pan. Maxim Hodak, advokát společnosti & More - [chráněno e-mailem]

Law & More B.V.