POTŘEBUJETE ZAMĚSTNANCI PRACOVNÍKŮ?

ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

Pracovní právník

Pracovní právo je rozšířenou oblastí práva. Práva a povinnosti jsou upraveny v pracovních smlouvách, pracovních předpisech, kolektivních smlouvách, právních předpisech a jurisprudenci. Zaměstnávací právníci Law & More jsou kvalifikovaní a obeznámeni se současnou legislativou a jurisprudencí.

Otázky pracovního práva mají často dalekosáhlé důsledky pro zaměstnavatele a zaměstnance. Proto je důležité, aby vám pomáhal specializovaný a zkušený právník v oblasti pracovního práva. Dobré právní poradenství v oblasti pracovního práva může být nakonec rozhodující pro budoucnost. Konfliktům bohužel nelze vždy zabránit, například v případě propuštění, reorganizace nebo nepřítomnosti z důvodu nemoci. Tato situace je velmi nepříjemná a emotivní a může poškodit pracovní vztah mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem. Pokud vás trápí pracovní konflikt, Law & More vám rádi pomůžeme podniknout správné kroky.

Právní rada

Law & More nabízí pomoc podnikům, statutárním ředitelům, zaměstnavatelům a zaměstnancům v oblasti pracovního práva. Náš tým poskytuje právní poradenství a v případě potřeby bude veden spor.

Příklady témat, se kterými bychom vám rádi pomohli:

• vypracování a vyhodnocení soukromých a kolektivních pracovních smluv;
• ukončení pracovních smluv pro zaměstnavatele a zaměstnance;
• pomoc při pracovních sporech
• vytvoření personálního souboru
• propouštěcí řízení
• otázky týkající se nároků na mzdy
• opomenutí
• otázky týkající se kolektivních smluv
• dovolená a dovolená
• nemoc a reintegrace
• spolurozhodování
• odpovědnost zaměstnavatelů a zaměstnanců.

Aylin Selamet

Advokát

Law & More může to také udělat za vás

Upozornění na výchozí nastavení

Nedržuje si někdo schůzky? Můžeme vám zaslat písemná připomenutí a soudním sporem za vás

Dohoda o přijetí

Vypracování dohody vyžaduje spoustu práce. Proto si vyžádejte pomoc

Zaměstnanecká smlouva

Chtěli byste podporu při přípravě pracovní smlouvy? Přivolat Law & More

Nároky na náhradu škody

Zabýváte se nárokem na náhradu škody a chtěli byste při řízení právní pomoc?


"Efektivní práce ji učinila dostupnou pro mou malou společnost. Vřele doporučuji." Law & More do jakékoli společnosti v Nizozemsku. “

Odpovědnost zaměstnavatele Pokud zaměstnanec utrpí úraz během nebo v souvislosti s výkonem jeho práce, může být zaměstnavatel právně odpovědný zaměstnanci za vzniklou škodu. Je tomu tak proto, že zaměstnavatel má při provádění práce zvláštní péči. Je odpovědný za škodu, kterou zaměstnanci utrpěl při výkonu své práce, ledaže prokáže, že splnil svou povinnost péče. Pokud zaměstnavatel může prokázat, že přijal veškerá přiměřená opatření k zabránění úrazu, nenese odpovědnost. Rovněž v situacích, kdy byl zaměstnanec úmyslně nebo úmyslně bezohledný, nemůže být zaměstnavatel obviňován. Přihlížíme ke všem skutečnostem a okolnostem a rádi vám pomůžeme, pokud jste odpovědní za zaměstnavatele nebo pokud chcete svého zaměstnavatele považovat za odpovědného za způsobenou škodu.

zaměstnavatelé

Jako zaměstnavatel jste denně konfrontováni s otázkami pracovního práva. Musíte sepsat pracovní smlouvy, setkávat se s nefunkčními nebo nemocnými zaměstnanci a pracovní konflikty nebo vaše společnost bude možná muset reorganizovat kvůli měnícím se tržním podmínkám. Víte přesně, jaká jsou vaše práva a povinnosti? Ať už se setkáte, rádi vám pomůžeme. Dobrá strategie pracovního práva je ostatně rozhodující pro zdravou společnost.

Zaměstnanci

Jako zaměstnanec budete muset dodržovat pracovní právo, jak vyžádané, tak nepožadované. Přemýšlejte o přijetí a podepsání pracovní smlouvy, doložky o nekonkurování ao vašich právech a povinnostech v případě nemoci a propuštění. Rádi vám pomůžeme s jakýmkoli problémem pracovního práva, se kterým potřebujete pomoc.

Užitečné, přiměřené a průhledné

Kromě odborného poradenství byste také rádi obdrželi rychlou právní radu. Jsme si toho vědomi a jsme zvyklí pracovat rychle a přesně. Zajistíme, aby jsme se snadno dostali a mohli vám rychle poskytnout praktické a odborné rady. Můžete se na nás spolehnout na přesnou radu, která je stručná a jasná.

Způsob, jakým pracujeme, je transparentní a orientovaný na řešení. Vstupujeme do rozhovoru s vámi, abychom prodiskutovali váš případ, vaše přání, právní možnosti a finanční situaci. Po konzultaci s vámi určíme konečnou strategii. Každý krok je projednán s vámi, takže už nikdy nebudete vystaveni žádným překvapením.

Ne-nesmyslná mentalita

Máme rádi kreativní myšlení a díváme se za hranice právních aspektů situace. Je to všechno o tom, jak se dostat k jádru problému a řešit ho v rozhodné věci. Díky naší nesmyslné mentalitě a dlouholetým zkušenostem se naši klienti mohou spolehnout na osobní a efektivní právní podporu.

Chceš vědět co Law & More může pro vás udělat jako advokátní kancelář v Eindhovenu? Pak nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 nebo nám pošlete e-mail: mr. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl