Evropské právo (EU)

Nizozemsko je členským státem Evropské unie. V mnoha oblastech vychází nizozemské právo z evropské legislativy. Také právní předpisy EU mohou být přímo použitelné v Nizozemsku. V důsledku toho existuje velká šance, že podniky budou konfrontovány s právními předpisy EU.

V rámci Evropské unie jsou stanoveny čtyři svobody: volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu. Země nesmí zasahovat na diskriminačním základě. Čtyři svobody jsou dále rozpracovány v různých směrnicích a nařízeních. Law & More může vám poradit, pokud se vyskytnou otázky ohledně použitelnosti směrnic a předpisů nebo vztahů mezi nizozemským právem a právem EU.

Podniky dále nesmějí omezovat, narušovat nebo falšovat hospodářskou soutěž v Evropské unii. Dohody s konkurenty a dohody o zastoupení a distribuci by měly být přezkoumány, aby se zabránilo porušení právních předpisů EU. Specialisté na Law & More mít aktuální znalosti o právních předpisech EU; mohou pomoci s přípravou smluv a zahájením soudního řízení. Náš tým je vám také k dispozici, když jednáte o velkém převzetí nebo fúzi, do níž jsou zahrnuty právní předpisy EU.

Ne-nesmyslná mentalita 

Tým Law and More aktivně přemýšlí o řešeních pro své klienty a bude se dívat i za právní aspekty situace. Je to všechno o tom, jak se dostat k jádru problému a účinně ho řešit. Díky naší nesmyslné mentalitě a mnohaletým zkušenostem se mohou zákazníci spolehnout na úzké zapojení a účinnou právní podporu.

Kontakt

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s evropským právem se obraťte na pana. Tom Meevis, právník Law & More přes [chráněno e-mailem]nebo pan Maxim Hodak, právník Law & More přes [chráněno e-mailem]nebo volejte na +31 (0) 40-3690680.

Law & More B.V.