POTŘEBUJETE PRÁVNÍKA v zahraničí?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Osobní přístup

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

Expat služby

Když žijete a pracujete v Nizozemsku, můžete jako expat narazit na několik právních problémů. Nizozemské právo je koneckonců složité a zahrnuje různé jurisdikce, které se často uzavírají nebo protínají. Například pro expata mohou vyvstat různé právní otázky v oblasti:

Smluvní právo. Kdy může například pronajímatel ukončit váš nájem nebo vy ukončit kupní smlouvu jako kupující? Které (dodatečné) podmínky jsou spojeny s vaší expatskou smlouvou a co znamenají?

Zákoník práce. Co když se budete muset vypořádat s nemocí? Jako expat máte nárok na odstupné nebo dávku v nezaměstnanosti? Platí ve vašem případě holandská ochrana před propuštěním, když jste konfrontováni s propuštěním?

Zákon o odpovědnosti. Kdo nese odpovědnost v případě porušení určité dohody? Koho můžete nést odpovědnost, když dojde k (pracovnímu) úrazu? A jste osobně odpovědní, pokud v důsledku vašeho jednání utrpí škodu jiná osoba?

Imigrační právo. Potřebujete povolení k pobytu pro život nebo práci v Nizozemsku? A pokud ano, jaké podmínky musíte splnit? A jaké důsledky má nezaměstnanost pro vaše povolení k pobytu nebo ne?

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

VEDOUCÍ PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam

Firemní právník

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a umí se vcítit
s problémem klienta“

Bez ohledu na právní otázku nebo jurisdikci, se kterou jednáte, je důležité, abyste věděli o svém právním postavení. Koneckonců, nechcete být konfrontováni s překvapením (poté). Law & More má specializovaný tým vícejazyčných právníků, kteří jsou odborníky na smluvní právo, právo odpovědnosti, pracovní a přistěhovalecké právo a mohou vás informovat o vašem právním postavení. Kromě toho vám mohou pomoci s vypracováním a kontrolou smluv nebo žádostí o povolení k pobytu. Hledáte jinou jurisdikci? Poté si prohlédněte naši stránku odbornosti, která obsahuje seznam všech našich jurisdikcí.

Co o nás říkají klienti

Naši zahraniční právníci jsou připraveni vám pomoci:

Office Law & More

Řešíte spor v Nizozemsku? Také pak Law & More je tu pro vás. Pokud se strany dostanou do konfliktní situace, je soudní řízení běžným a často rychlým krokem. Soudní řízení však ne vždy nabízí nejlepší řešení a konflikty mezi stranami lze řešit lépe a efektivněji jiným způsobem, například prostřednictvím mediace. Naši právníci vám pomáhají od raných fází do konečné fáze sporu. Přitom předem informovaně odhadují rizika a příležitosti. V obou případech, Law & MorePrávníci poté svou práci zakládají na promyšlené strategii, která byla stanovena společně s vámi.

Máte právní problém v Nizozemsku a chcete, aby byl vyřešen? Prosím kontaktujte Law & More. Tam, kde většina právníků nabízí pouze právní znalosti a kritický pohled, Law & MorePrávníci nabízejí něco navíc. Kromě našich znalostí nizozemského (procesního) práva máme rozsáhlé mezinárodní zkušenosti. Naše kancelář je nejen mezinárodní, pokud jde o rozsah a povahu jejích služeb, ale také s ohledem na řadu pokročilých místních a mezinárodních klientů. Proto jsme v Law & More porozumět výzvám, kterým expati čelí, a dokážeme vám co nejlépe pomoci praktickým a osobním přístupem.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More