Když žijete a pracujete v Nizozemsku, můžete jako expat narazit na několik právních problémů. Nizozemské právo je koneckonců složité a zahrnuje různé jurisdikce, které se často uzavírají nebo protínají.

ŘEŠÍTE SPOREM V NIZOZEMSKU?
CONTACT LAW & MORE

Služby expatů

Když žijete a pracujete v Nizozemsku, můžete jako expat narazit na několik právních problémů. Nizozemské právo je koneckonců složité a zahrnuje různé jurisdikce, které se často uzavírají nebo protínají. Například pro expata mohou vyvstat různé právní otázky v oblasti:

Smluvní právo. Kdy může například pronajímatel ukončit váš nájem nebo vy ukončit kupní smlouvu jako kupující? Které (dodatečné) podmínky jsou spojeny s vaší expatskou smlouvou a co znamenají?
Zákoník práce. Co když se budete muset vypořádat s nemocí? Jako expat máte nárok na odstupné nebo dávku v nezaměstnanosti? Platí ve vašem případě holandská ochrana před propuštěním, když jste konfrontováni s propuštěním?
Zákon o odpovědnosti. Kdo nese odpovědnost v případě porušení určité dohody? Koho můžete nést odpovědnost, když dojde k (pracovnímu) úrazu? A jste osobně odpovědní, pokud v důsledku vašeho jednání utrpí škodu jiná osoba?
Imigrační právo. Potřebujete povolení k pobytu pro život nebo práci v Nizozemsku? A pokud ano, jaké podmínky musíte splnit? A jaké důsledky má nezaměstnanost pro vaše povolení k pobytu nebo ne?

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

 Zavolejte na +31 40 369 06 80

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a
může se vcítit do
problém klienta “

Whatever legal question or jurisdiction you are dealing with, it is important that you are aware of your legal position. After all, you don’t want to be faced with surprises (afterwards). Law & More má specializovaný tým vícejazyčných právníků, kteří jsou odborníky na smluvní právo, právo odpovědnosti, pracovní a přistěhovalecké právo a mohou vás informovat o vašem právním postavení. Kromě toho vám mohou pomoci s vypracováním a kontrolou smluv nebo žádostí o povolení k pobytu. Hledáte jinou jurisdikci? Poté si prohlédněte naši stránku odbornosti, která obsahuje seznam všech našich jurisdikcí.

Služby expatů

Řešíte spor v Nizozemsku? Také pak Law & More je tu pro vás. Pokud se strany dostanou do konfliktní situace, je soudní řízení běžným a často rychlým krokem. Soudní řízení však ne vždy nabízí nejlepší řešení a konflikty mezi stranami lze řešit lépe a efektivněji jiným způsobem, například prostřednictvím mediace. Naši právníci vám pomáhají od raných fází do konečné fáze sporu. Přitom předem informovaně odhadují rizika a příležitosti. V obou případech, Law & More’s lawyers then base their work on a well-considered strategy that has been determined together with you.

Máte právní problém v Nizozemsku a chcete, aby byl vyřešen? Prosím kontaktujte Law & More. Tam, kde většina právníků nabízí pouze právní znalosti a kritický pohled, Law & More’s lawyers offer something extra. In addition to our knowledge of Dutch (procedural) law, we have extensive international experience. Our office is not only international with regard to the scope and nature of its services, but also with regard to the range of advanced local and international clients. That is why we at Law & More porozumět výzvám, kterým expati čelí, a dokážeme vám co nejlépe pomoci praktickým a osobním přístupem.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl