ŘEŠÍTE SPOREM V NIZOZEMSKU? KONTAKT LAW & MORE

Služby expatů

Když žijete a pracujete v Nizozemsku, můžete jako expat narazit na několik právních problémů. Nizozemské právo je koneckonců složité a zahrnuje různé jurisdikce, které se často uzavírají nebo protínají. Například pro expata mohou vyvstat různé právní otázky v oblasti:

• Smluvní právo. Kdy může například pronajímatel ukončit váš nájem nebo vy ukončit kupní smlouvu jako kupující? Které (dodatečné) podmínky jsou spojeny s vaší expatskou smlouvou a co znamenají?
• Zákoník práce. Co když se budete muset vypořádat s nemocí? Jako expat máte nárok na odstupné nebo dávku v nezaměstnanosti? Platí ve vašem případě holandská ochrana před propuštěním, když jste konfrontováni s propuštěním?
• Zákon o odpovědnosti. Kdo nese odpovědnost v případě porušení určité dohody? Koho můžete nést odpovědnost, když dojde k (pracovnímu) úrazu? A jste osobně odpovědní, pokud v důsledku vašeho jednání utrpí škodu jiná osoba?
• Imigrační právo. Potřebujete povolení k pobytu pro život nebo práci v Nizozemsku? A pokud ano, jaké podmínky musíte splnit? A jaké důsledky má nezaměstnanost pro vaše povolení k pobytu nebo ne?

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

"Chtěl jsem mít právníka, který je pro mě vždy připraven, dokonce i o víkendech."

Bez ohledu na právní otázku nebo jurisdikci, se kterou jednáte, je důležité, abyste věděli o svém právním postavení. Koneckonců, nechcete být konfrontováni s překvapením (poté). Law & More má specializovaný tým vícejazyčných právníků, kteří jsou odborníky na smluvní právo, právo odpovědnosti, pracovní a přistěhovalecké právo a mohou vás informovat o vašem právním postavení. Kromě toho vám mohou pomoci s vypracováním a kontrolou smluv nebo žádostí o povolení k pobytu. Hledáte jinou jurisdikci? Poté si prohlédněte naši stránku odbornosti, která obsahuje seznam všech našich jurisdikcí.

Řešíte spor v Nizozemsku? Také pak Law & More je tu pro vás. Pokud se strany dostanou do konfliktní situace, je soudní řízení běžným a často rychlým krokem. Soudní řízení však ne vždy nabízí nejlepší řešení a konflikty mezi stranami lze řešit lépe a efektivněji jiným způsobem, například prostřednictvím mediace. Naši právníci vám pomáhají od raných fází do konečné fáze sporu. Přitom předem informovaně odhadují rizika a příležitosti. V obou případech, Law & MorePrávníci poté svou práci zakládají na promyšlené strategii, která byla stanovena společně s vámi.

Máte právní problém v Nizozemsku a chcete, aby byl vyřešen? Prosím kontaktujte Law & More. Tam, kde většina právníků nabízí pouze právní znalosti a kritický pohled, Law & MorePrávníci nabízejí něco navíc. Kromě našich znalostí nizozemského (procesního) práva máme rozsáhlé mezinárodní zkušenosti. Naše kancelář je nejen mezinárodní, pokud jde o rozsah a povahu jejích služeb, ale také s ohledem na řadu pokročilých místních a mezinárodních klientů. Proto jsme v Law & More porozumět výzvám, kterým expati čelí, a dokážeme vám co nejlépe pomoci praktickým a osobním přístupem.

Chceš vědět co Law & More může pro vás udělat jako advokátní kancelář v Eindhovenu? Pak nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 nebo nám pošlete e-mail: mr. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl