DUTCH A MEZINÁRODNÍ RODINNÉ PODNIKY

CONTACT LAW & MORE

Právník pro rodinné podnikání

Law & More má hluboké znalosti a zkušenosti s poradenstvím a asistencí podnikům spravovaným vlastníkem v Nizozemsku i na mezinárodní úrovni. V průběhu let jsme si důkladně porozuměli tomu, co řídí nizozemské a mezinárodní rodinné podniky, a poskytujeme strategické právní a daňové poradenství, které jim pomůže určit a dosáhnout jejich cílů.

Poradíme ve věcech ochrany aktiv a jak úspěšně chránit podnikání před zákonnými daňovými a finančními riziky, včetně, ale nejen, omezení jejich dopadu.

Law & More aktivně radí při výběru nejvhodnějších a daňově nejúčinnějších struktur pro rodinné podniky, ať už v mezinárodním měřítku nebo v Nizozemsku, s využitím celé škály dostupných nizozemských a multijurisdikčních možností pro podniky

Máme zkušenosti s účinným řešením právních sporů a konfliktů mezi rodinnými příslušníky, akcionáři a vedením, příjemci a správci.

Naši odborníci radí při prodeji podniku a zároveň omezují vystavení nizozemským daňovým povinnostem.

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

"Chtěl jsem mít právníka, který je pro mě vždy připraven, dokonce i o víkendech."

Ne-nesmyslná mentalita

Máme rádi kreativní myšlení a díváme se za hranice právních aspektů situace. Je to všechno o tom, jak se dostat k jádru problému a řešit ho v rozhodné věci. Díky naší nesmyslné mentalitě a dlouholetým zkušenostem se naši klienti mohou spolehnout na osobní a efektivní právní podporu.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 nebo nám pošlete e-mail:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl