BANNER ŽÁDÁ O VYSOKÉ ZRUŠENÉ MIGRANTY?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Dobrá a rychlá komunikace

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

Vysoce kvalifikovaný migrant - imigrační právník

Program znalostních migrantů v rámci politiky nizozemských cizinců umožňuje společnostem relativně rychle a snadno přilákat znalostní migranty. Vysoce kvalifikovaní zaměstnanci ze zemí mimo Evropskou unii mohou pracovat v Nizozemsku například na pozici vyššího vedení nebo jako specialista za příznivých podmínek systému. Avšak migrant znalostí i zaměstnavatel musí splňovat řadu podmínek.

Rychlá nabídka

Vysoce kvalifikované podmínky pro migranty

Jste migrant znalostí a chcete přispět k nizozemské znalostní ekonomice? Pokud ano, budete nejprve potřebovat povolení k pobytu. Před udělením povolení k pobytu musíte mít pracovní smlouvu se zaměstnavatelem nebo výzkumným ústavem v Nizozemsku, kterou IND označil za uznávaného sponzora a je zahrnut do veřejného rejstříku uznávaných sponzorů. Musíte také vydělat dostatečný příjem a musíte se dohodnout na platu v souladu s trhem se svým zaměstnavatelem.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKÁT

aylin.selamet@lawandmore.nl

Naši imigrační právníci jsou pro vás připraveni

Law and More

Žádost o povolení k pobytu

Chtěli byste žít v Nizozemsku?
Můžeme vám pomoci.

Rodinná firma

Sjednocení rodiny

Nejste se svou rodinou nebo vaše rodina není s vámi? Objevte, co pro vás můžeme udělat.

Obrázek pracovníka

Migrace labout

Chcete pracovat a žít v Nizozemsku? Můžeme zajistit celý proces žádosti.

Chcete, aby zahraniční zaměstnanec legálně pracoval v Nizozemsku? Dostat do kontaktu.

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a umí se vcítit
s problémem klienta“

Kromě toho pro vás jako vysoce kvalifikovaného migranta platí řada (dalších) podmínek. Jaké podmínky přesně závisí na vaší osobní situaci. V Law & More, imigrační právníci mají rychlý a osobní přístup. S vaší žádostí vám rádi pomohou. Před zahájením aplikace vám naši specialisté poskytnou všechny potřebné informace, abyste se nestretli s žádným překvapením.

Určité podmínky musí splňovat nejen vy, ale také společnost, ve které se chystáte pracovat. Jste společnost, která chce najmout vysoce kvalifikovaného migranta? V takovém případě musíte IND nejprve označit jako sponzora. Spolehlivost a kontinuita vaší společnosti jsou důležité. Je vaše společnost uznána jako sponzor? V takovém případě musí vaše společnost splnit následující povinnosti: povinnost správy, povinnost poskytovat informace a povinnost péče. Nedokáže to vaše společnost? Pokud ano, může to vést k odnětí uznání za sponzora.

Co o nás říkají klienti

Naši imigrační právníci jsou připraveni vám pomoci:

Office Law & More

Vyžádejte migranta znalostí

Bylo vám uděleno povolení k pobytu? Pokud ano, doba platnosti vašeho povolení k pobytu se bude rovnat době vaší pracovní smlouvy s nejvýše 5 lety. Povolení lze prodloužit na dobu neurčitou.

Během doby platnosti vašeho povolení k pobytu můžete změnit zaměstnavatele jako vysoce kvalifikovaného migranta a připojit se k jiné společnosti, kterou IND považuje za sponzora. Starý i nový zaměstnavatel musí do čtyř týdnů nahlásit vaši změnu zaměstnání IND.

Stáváte se nezaměstnaným jako vysoce kvalifikovaný migrant? V takovém případě máte nárok na vyhledávací období tří měsíců ode dne, kdy byl váš pracovní poměr ukončen. Pokud se během období hledání nemůžete připojit k jinému zaměstnavateli (sponzorovi) jako vysoce kvalifikovaný migrant, IND toto povolení zruší.

Evropská modrá karta

Vysoce kvalifikovaný migrant

Od června 2011 bude moci vysoce kvalifikovaný migrant požádat o modrou kartu EU (modrá karta EU) kromě požadovaného povolení k pobytu. Modrá karta EU je kombinované povolení k pobytu a pracovní povolení pro vysoce kvalifikované migranty, kteří nemají státní příslušnost jednoho z členských států Evropské unie.

Evropská modrá karta nabízí vysoce kvalifikovanému migrantovi řadu výhod. Za prvé, zaměstnavatel vysoce kvalifikovaného migranta nemusí být IND uznán jako sponzor. Kromě toho, jako vysoce kvalifikovaný migrant, který je také držitelem evropské modré karty, můžete po 18 měsících práce v Nizozemsku pracovat v jiném členském státě, pokud splníte podmínky v tomto členském státě.

Abyste měli nárok na evropskou modrou kartu, musíte jako vysoce kvalifikovaný migrant splňovat přísnější podmínky než pro povolení k pobytu. Například musíte mít uzavřenou pracovní smlouvu na 12 měsíců nebo déle, absolvovat alespoň tříletý bakalářský program vysokoškolského vzdělávání (hbo) a získat alespoň minimální mzdu podle modré karty měsíčně.

Náš tým právníků v oblasti imigračního práva vás provede a podá žádost na IND. Chtěli byste to, nebo máte další dotazy a chtěli byste poradit? Prosím kontaktujte Law & More. Rádi vám pomůžeme.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More