Jsi vývojář? CHRÁTE VAŠE TVORBY

Právník duševního vlastnictví

Zákon o duševním vlastnictví nabízí příležitost chránit vaše rozvinuté myšlenky a kreativní koncepty, aby zabránil jiným lidem v používání vaší práce. To znamená, že vaše výtvory lze použít pouze s vaším svolením. To je důležité zejména v naší rychle se měnící a inovativní společnosti. Chtěli byste se dozvědět více o zákonech o duševním vlastnictví? Specialisté na Law & More vám může poskytnout právní pomoc, pokud si přejete chránit své nápady nebo výtvory. Pokud nás budete kontaktovat, pomůžeme vám při registraci duševního vlastnictví a budeme jednat vaším jménem proti všem porušovatelům. Naše odborné znalosti v oblasti práva duševního vlastnictví jsou:

• Autorská práva;
• ochranné známky;
• Patenty a patenty;
• Obchodní jména

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

Proč si vybrat Law & More?

Snadno přístupný


Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendech od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace


Naši právníci naslouchají vašemu případu a přijdou s vhodným akčním plánem

Osobní přístup


Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100% našich klientů doporučuje a že jsme v průměru hodnoceni 9.4
"Law & More je zapojen a dokáže se vcítit do problémů klienta “

Duševní vlastnictví

Pokud jste vynálezcem, designérem, vývojářem nebo autorem, můžete svou práci chránit zákonem o duševním vlastnictví. Zákon o duševním vlastnictví zajišťuje, že ostatní nebudou používat vaše výtvory, pokud k tomu nedáte svolení. To vám dává příležitost získat zpět své investice do vývoje produktu. Pro získání ochrany je důležité, abyste měli podrobný nápad. Samotný nápad nestačí, protože může být vypracován několika způsoby. Když máte rozvinutý nápad, naši právníci mohou zaznamenávat vaše duševní vlastnictví různými způsoby. Existují různé typy zákonů o duševním vlastnictví, které lze použít samostatně nebo v kombinaci.

Práva k duševnímu vlastnictví

Autor práv

Jste vlastníkem knihy, filmu, hudby, malby, fotografie nebo sochy? Spojte se s námi

Registrace ochranné známky

Přejete si zaregistrovat svůj produkt nebo službu? Můžeme ti pomoct

Žádost o patent

Jste vlastníkem vynálezu? Uspořádejte patent

Obchodní názvy

Pomůžeme vám zaregistrovat vaše obchodní jméno

Různá vlastnická práva

Existují různé typy zákonů o duševním vlastnictví, jejichž povaha, rozsah a trvání se liší od jednoho práva k druhému. Někdy lze současně registrovat několik práv duševního vlastnictví. Law & MoreOdborné znalosti v oblasti práva duševního vlastnictví zahrnují autorská práva, ochranné známky, patenty a patenty a obchodní jména. Kontaktováním Law & More můžete se zeptat na možnosti.

copyright

Autorské právo chrání dílo autora a dává tvůrci právo publikovat, reprodukovat a chránit jeho dílo před zneužitím třetími stranami. Pojem „práce“ zahrnuje knihy, filmy, hudbu, obrazy, fotografie a sochy. Ačkoli není třeba žádat o autorská práva, protože k tomu dochází automaticky při vytváření díla, je vhodné nechat si autorská práva zaznamenat. Aby bylo možné stanovit právo, můžete vždy dokázat, že práce existovala k určitému datu. Chtěli byste zaregistrovat své autorské právo a chránit své dílo před osobami, které vaše autorské práva porušují? Kontaktujte právníky na adrese Law & More.

Ochranné známky

Zákon o ochranných známkách umožňuje registraci vaší ochranné známky, takže nikdo nemůže vaše jméno používat bez vašeho svolení. Právo na ochrannou známku je potvrzeno, pouze pokud zaregistrujete ochrannou známku v registru ochranných známek. Law & MorePrávníci vám s tím rádi pomohou. Pokud byla vaše ochranná známka zaregistrována a použita bez vašeho svolení, jedná se o porušení ochranné známky. Vaše Law & More právník vám pak bude moci pomoci podniknout kroky proti porušovatelům.

Patenty a patenty

Jakmile jste vyvinuli vynález, technický produkt nebo postup, můžete požádat o patent. Patent zaručuje, že máte výhradní právo na váš vynález, produkt nebo proces. Chcete-li požádat o patent, musíte splnit čtyři požadavky:

• Musí to být vynález;
• Vynález musí být nový;
• Musí existovat vynalézavý krok. To znamená, že váš vynález musí být inovativní a ne jen malé vylepšení existujícího produktu;
• Váš vynález musí být průmyslově použitelný.

Law & More zkontroluje, zda splňujete všechny požadavky a pomůže vám požádat o patent.

Obchodní názvy

Obchodní název je název, pod kterým je společnost provozována. Obchodní název může být stejný jako obchodní název, ale není tomu tak vždy. Obchodní jména mohou být chráněna jejich registrací u Obchodní komory. Soutěžící nesmějí používat vaše obchodní jméno. Obchodní názvy, které jsou matoucí jako vaše obchodní jméno, nejsou rovněž povoleny. Tato ochrana je však regionálně vázána. Společnosti v jiném regionu mohou používat podobné nebo stejné jméno. Obchodnímu jménu však může být poskytnuta zvláštní ochrana jeho registrací jako ochranné známky. Právníci na Law & More Rádi vám poradíme ohledně možností.

Hledáte právníka v oblasti duševního vlastnictví? Prosím kontaktujte Law & More. Můžeme vám pomoci stanovit vaše práva a podpořit vás, pokud jsou vaše práva porušena.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl