Potřebujete dočasně právníka ve vaší společnosti? Ujistěte se, že má vaše společnost dostatečnou právní podporu a zavolejte dočasného právníka Law & More ihned. Důvod najmutí dočasného právníka je u každé společnosti jiný. Může se stát, že ve vaší společnosti dojde ke změně, nemocnému zaměstnanci, chcete dohnat opožděnou práci nebo si chcete být jisti, že projekt jde dobře.

HLEDÁTE SPECIALISTU PRO DOČASNÉ ROZŠÍŘENÍ?
CONTACT LAW & MORE

Prozatímní právník

Potřebujete dočasně právníka ve vaší společnosti? Ujistěte se, že má vaše společnost dostatečnou právní podporu a zavolejte dočasného právníka Law & More ihned. Důvod najmutí dočasného právníka je u každé společnosti jiný. Může se stát, že ve vaší společnosti dojde ke změně, nemocnému zaměstnanci, chcete dohnat opožděnou práci nebo si chcete být jisti, že projekt jde dobře. Všechny druhy různých problémů lze vyřešit najmutím dočasného právníka Law & More. Tyto problémy mohou způsobit, že vaše společnost nebude pracovat na maximum, což může mít negativní důsledky. Hlavním cílem najímání prozatímního právníka je zaručit kvalitu vaší společnosti. To je možné, protože on nebo ona dává nový a nový pohled na vaši společnost. Vzhledem k tomu, že právník může také snáze přijímat nezávislá rozhodnutí, nemusíte na rozhodnutí dlouho čekat.

Najímání dočasného právníka

Jsme na Law & More věřte, že je důležité, aby při plnění dočasného právníka existovalo na oplátku. Z tohoto důvodu máme právníky s dlouholetou praxí, kteří mají také odborné znalosti právního zástupce, takže je můžete okamžitě nasadit. Například se chystáte zahájit projekt, plánujete reorganizaci nebo dočasně volno? Pak zavolejte na jeden z Law & Moreprozatímní právníci.

Maxim Hodák

Maxim Hodák

Partner / advokát

 Volejte na +31 (0) 40 369 06 80

Proč si vybrat Law & More?

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku
od 08:00 do 22:00 a o víkendech od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci poslouchají váš případ a přijdou
s vhodným akčním plánem

Osobní přístup

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100% našich klientů doporučuje a že jsme v průměru hodnoceni 9.4

"Diskutováno v úvodu."
mluvit jasný akční plán.
Je zapojen a může se vcítit
s problémem klienta “

Pokud najmete dočasného právníka společnosti, je důležité, aby byl tento právník nasazen v krátké době. My v Law & More snažte se zajistit, aby naši dočasní právníci z řad právnických osob mohli být ve vaší společnosti nasazeni v krátké době, abyste mohli pokračovat v práci bez přerušení. Právníci Law & More pomáhat vám v každodenním soudním řízení, ale jsou také schopni vykonávat práci, která se očekává od profesionálního právníka. Naši specialisté mohou dále spolupracovat s právním oddělením a dalšími interními a externími poradci, ale mohou také vyhledávat velké projekty ve vaší společnosti a poskytovat nezávislé poradenství. Potřebujete dočasného právníka? Pak se prosím obraťte na právníky na adrese Law & More.

Proč najmout dočasného právníka od Law & More?

Úroveň znalostí

Úroveň znalostí

Dočasní právníci Law & More jsou již na úrovni znalostí

Žádné zpoždění

Žádné zpoždění

Nezůstávejte pozadu v práci a najměte si prozatímního právníka

Právní znalosti

Právní znalosti

Naši dočasní právníci mají rovněž znalosti právníka

Okamžitě nasaditelné

Okamžitě nasaditelné

Dopřejte si práci po lhůtě splatnosti, protože naši dočasní právníci mohou být nasazeni okamžitě

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - [chráněno e-mailem]
pan. Maxim Hodak, advokát společnosti & More - [chráněno e-mailem]

Law & More B.V.