Jste podnikatel nebo soukromá osoba, která je konfrontována s právním problémem a chtěli byste, aby byla vyřešena? Prosím kontaktujte Law & More, naši právníci vám rádi pomohou! V Law & More Chápeme, že ať už jste podnikatel nebo soukromá osoba, každý právní problém je příliš mnoho a že jakýkoli právní problém může mít velký dopad na váš život. Na rozdíl od většiny advokátních kanceláří Law & More nabízí něco navíc. Pokud má většina advokátních kanceláří pouze znalosti o vymezené oblasti našeho práva a běžně vykonává činnosti, Law & More poskytuje kromě rozsáhlých i specifických právních znalostí rychlý servis a osobní přístup.

POTŘEBA PRÁVO V EINDHOVEN?
CONTACT LAW & MORE!

Právník v Eindhovenu

Jste podnikatel nebo soukromá osoba, která je konfrontována s právním problémem a chtěli byste, aby byla vyřešena? Prosím kontaktujte Law & More, naši právníci vám rádi pomohou! V Law & More Chápeme, že ať už jste podnikatel nebo soukromá osoba, každý právní problém je příliš mnoho a že jakýkoli právní problém může mít velký dopad na váš život. Na rozdíl od většiny advokátních kanceláří Law & More nabízí něco navíc.

Rychlá nabídka

Pokud má většina advokátních kanceláří pouze znalosti o vymezené oblasti našeho práva a běžně vykonává činnosti, Law & More poskytuje kromě rozsáhlých i specifických právních znalostí rychlý servis a osobní přístup. Našimi právníky jsou například odborníci v oblasti rodinného práva, pracovního práva, práva obchodních společností, práva duševního vlastnictví a dodržování předpisů. A pokud jde o společnosti, Law & More jedná pro podnikatele v různých oborech, jako je průmysl, doprava, zemědělství, zdravotnictví a maloobchod. Hledáte jinou oblast práva? Pak se prosím podívejte na naši stránku odborných znalostí, na které jsou uvedeny všechny naše oblasti práva.

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

 Zavolejte na +31 40 369 06 80

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a
může se vcítit do
problém klienta “

Odbornost Law & More v Eindhovenu

Bez ohledu na typ právního problému, náš Law & More právníci jsou schopni vás vést a pomáhat od začátku do konce jakéhokoli právního procesu a svou práci založit na promyšlené a vyspělé strategii. Naše advokátní kancelář také poskytuje právní služby v oblasti řešení sporů a soudních sporů jak společnostem, tak soukromým osobám, a před všemi právními postupy provádí vyvážené posouzení příležitostí a rizik. A když přijde na soudní řízení, naši právníci z Eindhovenu budou za vás bojovat. Nakonec věříme, že každý by měl mít příležitost postavit se za svá vlastní práva. Proto také usilujeme o co nejlepší poměr ceny a kvality pro naše klienty, takže si můžete být jisti, že vaše investice zaplatí sama za sebe. Nicméně, Law & More nabízí nejen právní služby jako poradce a právní spory, ale je vám také k dispozici jako sparring partner.

Advokátní kancelář v Eindhovenu

Advokátní kancelář v Eindhovenu

Kromě našich rozsáhlých znalostí nizozemského (procesního) práva máme mnoho mezinárodních zkušeností. Naše kancelář je nejen mezinárodní co do rozsahu a povahy svých služeb, ale také co do rozsahu vyspělých domácích i zahraničních klientů. Abychom našim klientům poskytli co nejlepší služby, máme specializovaný tým vícejazyčných právníků a právníků, kteří mimo jiné ovládají ruský jazyk. Takže, ať už jste zahraniční, zahraniční společnost nebo soukromá osoba, nebo zda jste konfrontováni s právním problémem týkajícím se zahraniční protistrany, Law & More právníci jsou tu pro vás! Zajímá vás naše pracovní metoda a co pro vás můžeme udělat? Pak nás prosím kontaktujte.

Hledáte tedy znalost velké firemní kanceláře? Ale chtěli byste mít stále osobní kontakt, jako malá butiková kancelář? Pak Law & More je pro vás advokátní kancelář v Eindhovenu. Law & More je dynamická, multidisciplinární advokátní kancelář se sídlem ve vědeckém parku v Eindhovenu, zvaná také Silicon Valley v Nizozemsku, která pracuje pro širokou škálu místních a mezinárodních klientů, společností, institucí a jednotlivců. Naši právníci v Eindhovenu vám nabízejí více služeb než jiné kanceláře. Například naše kancelář v Eindhovenu má dlouhou otevírací dobu a jsme otevřeni také ve večerních a víkendových hodinách (Po / Pá 8.00 - 22.00, So / So 9.00 - 17.00). Kromě toho jsme zvyklí pracovat co nejrychleji, takže nemusíte čekat dlouho, než odpovíme na vaši poštu, nebo než budete mít jednoho z našich zaměstnanců na telefonu.

Tom Meevis

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

Maxim Hodák

Maxim Hodák

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Yara-Knoops-foto-500-567

Yara Knoopsová

Právní poradce

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - [chráněno e-mailem]
pan. Maxim Hodak, advokát společnosti & More - [chráněno e-mailem]

Law & More B.V.