POTŘEBA POVINNOSTI ODPOVĚDNOSTI?

ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

Právník odpovědnosti

Existuje mnoho situací, ve kterých hraje roli zákon o odpovědnosti. Přemýšlejte například o situaci, v níž zaměstnanec utrpěl nehodu v souvislosti s výkonem své práce nebo během ní. V takovém případě může být zaměstnavatel někdy odpovědný za škodu způsobenou zaměstnanci. V některých případech mohou být výrobci odpovědní. To je případ, kdy spotřebitel utrpí škodu a je prokázáno, že škoda byla způsobena vadou produktu. Ředitel společnosti může být v určitých případech osobně odpovědný kromě společnosti nebo místo ní.

Jste zodpovědní nebo chcete někoho zodpovědného? Právníci odpovědnosti z Law & More vám rádi poskytneme právní podporu.

Příklady předmětů, kterým vám můžeme pomoci:

• odpovědnost zaměstnavatele;
• odpovědnost za výrobek;
• odpovědnost ředitele;
• přísná odpovědnost;
• Odpovědnost za závadu;
• Odpovědnost za práci

Proč si vybrat Law & More?

Snadno přístupný


Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendech od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace


Naši právníci naslouchají vašemu případu a přijdou s vhodným akčním plánem
Osobní přístup


Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100% našich klientů doporučuje a že jsme v průměru hodnoceni 9.4
"Chtěl jsem mít právníka, který je pro mě vždy připraven, dokonce i o víkendech."

Odpovědnost zaměstnavatele

Pokud zaměstnanec utrpí úraz během nebo v souvislosti s výkonem jeho práce, může být zaměstnavatel právně odpovědný zaměstnanci za vzniklou škodu. Je tomu tak proto, že zaměstnavatel má při práci zvláštní péči. Je odpovědný za škodu, kterou zaměstnanci utrpěl při výkonu své práce, ledaže prokáže, že splnil svou povinnost péče. Pokud zaměstnavatel může prokázat, že přijal veškerá přiměřená opatření k zabránění úrazu, nenese odpovědnost. Rovněž v situacích, kdy byl zaměstnanec úmyslně nebo úmyslně bezohledný, nemůže být zaměstnavatel obviňován. Přihlížíme ke všem skutečnostem a okolnostem a rádi vám pomůžeme, pokud jste odpovědní za zaměstnavatele nebo pokud chcete svého zaměstnavatele považovat za odpovědného za způsobenou škodu.

Law & More může to také udělat za vás

Upozornění na výchozí nastavení

Nedržuje si někdo schůzky? Můžeme vám zaslat písemná připomenutí a soudním sporem za vás

Dohoda o přijetí

Vypracování dohody vyžaduje spoustu práce. Proto si vyžádejte pomoc

Zaměstnanecká smlouva

Chtěli byste podporu při přípravě pracovní smlouvy? Přivolat Law & More

Odpovědnost za výrobek

Po zakoupení produktu očekáváte, že bude solidní. Neočekáváte, že jeho použití vám ublíží. Bohužel se to může stát. Můžete myslet na škody způsobené vadným strojem, potravinami a dalšími spotřebními výrobky.

Výrobce odpovídá zákonně za škodu, pokud se prokáže, že škoda byla způsobena vadou produktu. Výrobek je považován za vadný, pokud nenabízí bezpečnost, kterou od něj očekáváte. Pokud jste vadným výrobkem utrpěli škodu, rádi vám poskytneme právní podporu.

Odpovědnost ředitele

Společnost v zásadě odpovídá za vzniklé dluhy. Ředitel společnosti však může být v určitých případech osobně odpovědný kromě společnosti nebo místo ní. Ředitel je ve skutečnosti povinen řádně vykonávat své povinnosti. Pokud jste považováni za odpovědného ředitele právnické osoby, mohou být důsledky značné. Law & More pomáhá ředitelům, kteří čelí obviněním z odpovědnosti nebo jim hrozí. Pomáháme také stranám, které chtějí nést ředitele za právní odpovědnost.

Odpovědnost za závadu

Tento druh odpovědnosti je založen na zavinění nebo nedbalosti. Pokud jste utrpěli škodu, rádi vám pomůžeme s odpovědností osoby, která škodu způsobila. Můžete nás také kontaktovat ohledně právní podpory, pokud jste odpovědní za způsobení škody někým jiným.

Odpovědnost za práci

Pokud podnikatel samostatně výdělečně činný, jako je lékař, účetní nebo notář, udělá profesionální chybu, může být právně odpovědný vůči klientům nebo pacientům. V jakých případech však dochází k takovému profesnímu pochybení? To je složitá otázka. Odpověď závisí na všech skutečnostech a okolnostech případu.

Pokud jste samostatně výdělečně činný profesionál a nesete odpovědnost za profesionální chybu, rádi vám pomůžeme.

Chceš vědět co Law & More může pro vás udělat jako advokátní kancelář v Eindhovenu? Pak nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 nebo nám pošlete e-mail: mr. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl