Maxim Hodak

 

Maxim Hodak je nizozemský advokát s rozsáhlými mezinárodními (interními) právními zkušenostmi se zvláštním zaměřením na obsluhu klientů z eurasijských trhů v Nizozemsku v oblasti nizozemského práva obchodních společností, nizozemského obchodního práva, mezinárodního obchodního práva, podnikových financí a fúze a akvizice, zakládání a řízení složitých mezinárodních projektů a daňových / finančních struktur. Maxim Hodak komunikuje v holandštině, němčině, francouzštině, angličtině, ruštině a ukrajinštině.

Maxim Hodak se zaměřil na klienty z Eurasie jako reakci na rostoucí potřebu těchto klientů získat důkladné právní poradenství a podporu v rámci zakládání operací a strukturování aktiv a činností v nizozemské jurisdikci a přes ni.

Maxim Hodak začal svou právní kariéru v Clifford Chance Brussels v roce 2002. Poté pracoval jako právní poradce v ING Bank v Nizozemsku. V roce 2005 byl požádán o připojení k mezinárodnímu televiznímu kanálu jako generální poradce a generální ředitel holdingové společnosti na podporu subjektu v jeho mezinárodním růstu a expanzi z Nizozemska. Od roku 2009 Maxim Hodak plně poskytoval právní služby různým euroasijským klientům v Nizozemsku se zaměřením na právo společností a smluvní právo, mezinárodní daně, strukturování aktiv a financování projektů.

Maxim Hodak je držitelem právnického titulu (University of Amsterdam) a postgraduálního odborného vzdělávání v oblasti investičních financí (EHSAL Management School, Brusel). Maxim Hodak je dále zaměstnán pokračujícím holandským právním a daňovým vzděláváním.

Share