Mediální právník

Termín média zahrnuje noviny, televizi, rozhlas a internet. Může se stát, že se vy nebo vaše společnost objeví v médiích nevědomky a negativně. V našem moderním světě, kde jsou informace sdíleny a ukládány online, to vás může neustále pronásledovat. Je proto důležité přijmout správná opatření, pokud máte problémy s médii.

Mediální právo zahrnuje různé oblasti práva. Zvláštní pozornost může být zaměřena na autorské právo, právo na soukromí a práva na portrét. Při zodpovězení otázky, zda je publikace nezákonná, musí být vaše právo na ochranu cti a dobré pověsti zváženo proti právu na svobodu projevu.

V případě elektronické pomluvy je důležité, aby byly důkazy zaznamenány správně. V případě nezákonného e-mailu je důležité, aby byl tento e-mail uchováván v elektronické podobě. Dále je možné zaznamenávat důkazy na bewijsonline.nl. Tím je zajištěno, že máte zvukový důkaz.

Law & More vám může pomoci v jakékoli záležitosti týkající se mediálního práva. Naši právníci vám poradí a zodpoví všechny vaše otázky.

Share