Jste podnikatel nebo soukromá osoba, která hledá specializované znalosti, aniž byste ztratili ze zřetele osobní kontakt? Pak Law & More je pro vás advokátní kancelář v Amsterdamu. Law & More je dynamická, multidisciplinární advokátní kancelář se sídlem v Amsterdamu, která spojuje know-how velké kanceláře s pozorností a přizpůsobenými službami, které od butikové kanceláře očekáváte. A zatímco jiné právnické firmy nabízejí pouze právní pomoc, právníci společnosti Law & More jít o krok dále. Naši specialisté v Amsterodamu nabízejí nejen právní podporu a pomáhají vám jako poradci nebo poradci ve sporech, ale také právníci na Law & More také slouží jako váš sparring partner v právní oblasti.

POTŘEBUJETE PRÁVO V AMSTERDAMU?
CONTACT LAW & MORE!

Právník v Amsterdamu

Jste podnikatel nebo soukromá osoba, která hledá specializované znalosti, aniž byste ztratili ze zřetele osobní kontakt? Pak Law & More je pro vás advokátní kancelář v Amsterdamu. Law & More je dynamická, multidisciplinární advokátní kancelář se sídlem v Amsterdamu, která spojuje know-how velké kanceláře s pozorností a přizpůsobenými službami, které od butikové kanceláře očekáváte.

Rychlá nabídka

A zatímco jiné právnické firmy nabízejí pouze právní pomoc, právníci společnosti Law & More jít o krok dále. Naši specialisté v Amsterodamu nabízejí nejen právní podporu a pomáhají vám jako poradci nebo poradci ve sporech, ale také právníci na Law & More také slouží jako váš sparring partner v právní oblasti. Máme silný, specializovaný tým právníků, který je připraven vám pomoci vyřešit váš právní problém jakýmkoli způsobem. Zajímá vás naše pracovní metoda? Pak nás prosím kontaktujte.

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

 Zavolejte na +31 20 369 71 21

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a
může se vcítit do
problém klienta “

Expertises Law & More v Amsterdamu

Jako advokátní kancelář Law & More je aktivní v oblasti práva obchodních společností, práva duševního vlastnictví a technologie, jakož i pracovního práva, imigračního práva a rodinného práva. Hledáte jinou oblast práva? Pak se podívejte na naši stránku hodnocení odborníků, na které jsou uvedeny všechny naše oblasti práva. Naši právníci jsou odborníky ve všech uvedených oblastech a rádi vám v jakékoli oblasti pomohou. Pokud jde o společnosti, Law & More jedná pro podnikatele v různých oborech, jako je průmysl, doprava, zemědělství, zdravotnictví a maloobchod. Naši právníci v Amsterodamu mají navíc mnoho zkušeností s prací pro inovativní společnosti a pomáháním nebo vedením začínajících podniků. Naši právníci jsou zvyklí pracovat v oblasti technologií, výzkumu, vývoje, zakládání práv duševního vlastnictví, licencování a vynalézání expanze.

Advocaat Amsterdam

Advokátní kancelář v Amsterdamu

Kromě naší rozsáhlé znalosti nizozemského (procesního) práva je naše advokátní kancelář opravdu mezinárodní, pokud jde o rozsah a povahu našich služeb, a pracuje pro řadu sofistikovaných nizozemských a mezinárodních klientů, od společností a institucí po jednotlivce. Abychom našim klientům poskytli co nejlepší služby, máme specializovaný tým vícejazyčných právníků a právníků, kteří mimo jiné ovládají ruský jazyk. Jsou schopni vést a pomáhat vám od začátku do konce jakéhokoli právního procesu, přičemž svou práci založili na promyšlené a vyspělé strategii. Bez ohledu na národnost je základní princip na Law & More je, že každý by měl mít příležitost postavit se za svá vlastní práva. Naši právníci proto usilují o nejlepší možný poměr ceny a kvality pro naše klienty. Tím je zajištěno, že dostanete právní pomoc na vysoké úrovni a že vaše investice se vyplatí sama za sebe.

Pokud tedy běžní právníci nabízejí pouze právní znalosti a kritické oko, naši právníci v Amsterdamu nabízejí více služeb než jiné právnické firmy. Law & More Tým v Amsterodamu pracuje praktickým a osobním způsobem pro mezinárodní i národní společnosti a soukromé osoby. V naší kanceláři v Amsterodamu máme dlouhé otevírací hodiny a máme otevřeno ve večerních a víkendových hodinách. Naši právníci jsou zvyklí pracovat rychle, takže už nikdy nebudete muset dlouho čekat na odpověď na váš e-mail nebo než budete mít jednoho z našich zaměstnanců po telefonu. I mimo úřední hodiny se vždy můžete obrátit na jednoho z našich právníků. Rychlost a odbornost jsou pro nás prvořadé, což znamená, že se můžete spolehnout na hladkou a cílenou komunikaci. Máte zájem o naše služby? Pak nás prosím kontaktujte. Právníci Law & More jsou vám k dispozici!

Tom Meevis

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

Maxim Hodák

Maxim Hodák

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Yara-Knoops-foto-500-567

Yara Knoopsová

Právní poradce

Chceš vědět co Law & More může pro vás jako advokátní kancelář v Amsterdamu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 20 369 71 21 nebo pošlete e-mail na:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - [chráněno e-mailem]
pan. Maxim Hodak, advokát společnosti & More - [chráněno e-mailem]

Law & More B.V.