POTŘEBUJETE PRÁVNÍKA ZAMĚSTNANOSTI?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Osobní přístup

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

Zákoník práce

Pracovní právo je rozšířenou oblastí práva. Práva a povinnosti jsou upraveny v pracovních smlouvách, pracovních předpisech, kolektivních smlouvách, právních předpisech a jurisprudenci. Zaměstnávací právníci Law & More jsou kvalifikovaní a obeznámeni se současnou legislativou a jurisprudencí.

Rychlá nabídka

Otázky pracovního práva mají často dalekosáhlé důsledky pro zaměstnavatele a zaměstnance. Proto je důležité, aby vám pomáhal specializovaný a zkušený právník v oblasti pracovního práva. Dobré právní poradenství v oblasti pracovního práva může být nakonec rozhodující pro budoucnost. Konfliktům bohužel nelze vždy zabránit, například v případě propuštění, reorganizace nebo nepřítomnosti z důvodu nemoci. Tato situace je velmi nepříjemná a emotivní a může poškodit pracovní vztah mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem. Pokud vás trápí pracovní konflikt, Law & More vám rádi pomůžeme podniknout správné kroky.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKÁT

aylin.selamet@lawandmore.nl

Advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam

Firemní právník

"Law & More jsou zapojeni právníci
a dokáže se vcítit
problém klienta “

Právní rada

Law & More nabízí pomoc podnikům, statutárním ředitelům, zaměstnavatelům a zaměstnancům v oblasti pracovního práva. Náš tým poskytuje právní poradenství a v případě potřeby bude veden spor.

Příklady témat, se kterými bychom vám rádi pomohli:

 • navrhování a vyhodnocování soukromých a kolektivních pracovních smluv;
 • ukončení pracovních smluv pro zaměstnavatele a zaměstnance;
 • pomoc při pracovních sporech
 • založení osobního spisu
 • propouštěcí procedury
 • otázky týkající se mzdových nároků
 • vynechání
 • otázky týkající se kolektivních smluv
 • dovolenou a odejít
 • nemoc a reintegrace
 • spolurozhodování
 • odpovědnost zaměstnavatelů a zaměstnanců.

Co o nás říkají klienti

Naši právníci v oblasti zaměstnanosti jsou připraveni vám pomoci:

Office Law & More

zaměstnavatelé

Jako zaměstnavatel jste denně konfrontováni s otázkami pracovního práva. Musíte sepsat pracovní smlouvy, setkávat se s nefunkčními nebo nemocnými zaměstnanci a pracovní konflikty nebo vaše společnost bude možná muset reorganizovat kvůli měnícím se tržním podmínkám. Víte přesně, jaká jsou vaše práva a povinnosti? Ať už se setkáte, rádi vám pomůžeme. Dobrá strategie pracovního práva je ostatně rozhodující pro zdravou společnost.

Zaměstnanci

Jako zaměstnanec budete muset dodržovat pracovní právo, jak vyžádané, tak nepožadované. Přemýšlejte o přijetí a podepsání pracovní smlouvy, doložky o nekonkurování ao vašich právech a povinnostech v případě nemoci a propuštění. Rádi vám pomůžeme s jakýmkoli problémem pracovního práva, se kterým potřebujete pomoc.

Zákoník práceUžitečné, přiměřené a průhledné

Kromě odborného poradenství byste také rádi obdrželi rychlou právní radu. Jsme si toho vědomi a jsme zvyklí pracovat rychle a přesně. Zajistíme, aby jsme se snadno dostali a mohli vám rychle poskytnout praktické a odborné rady. Můžete se na nás spolehnout na přesnou radu, která je stručná a jasná.

Způsob, jakým pracujeme, je transparentní a orientovaný na řešení. Vstupujeme do rozhovoru s vámi, abychom prodiskutovali váš případ, vaše přání, právní možnosti a finanční situaci. Po konzultaci s vámi určíme konečnou strategii. Každý krok je projednán s vámi, takže už nikdy nebudete vystaveni žádným překvapením.

Ne-nesmyslná mentalita

Máme rádi kreativní myšlení a díváme se za hranice právních aspektů situace. Je to všechno o tom, jak se dostat k jádru problému a řešit ho v rozhodné věci. Díky naší nesmyslné mentalitě a dlouholetým zkušenostem se naši klienti mohou spolehnout na osobní a efektivní právní podporu.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More