POTŘEBUJETE PRÁVNÍKA O PŘÍPORUČKY K DĚTEM?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Dobrá a rychlá komunikace

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

Podpora dítěte

Máte spolu s vaším bývalým partnerem děti? Podpora dítěte je pak důležitou součástí finančních dohod, které musí být uzavřeny během rozvodu. Výživné pro děti je částka, kterou ne-kojící rodič přispívá k péči a výchově dětí.

Rychlá nabídka

Úroveň podpory dítěte

Po konzultaci se můžete se svým bývalým partnerem dohodnout na výši výživného pro děti. Tyto dohody budou stanoveny v rodičovském plánu. Pokud se vám nedaří dosáhnout dohody společně, jeden z našich právníků vám rád pomůže. Můžeme vám pomoci s vyjednávacím procesem, určit množství dětského výživného pro vás a sestavit rodičovský plán. Vyšetřování podpory dítěte řešíme výpočtem údržby.

Soudce se bude zabývat nejen finanční situací příjemce výživného, ​​ale také finanční situací plátce výživného pro děti. Na základě obou situací pak soud určí výši výživného pro děti.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKÁT

aylin.selamet@lawandmore.nl

Potřebujete rozvodového právníka?

Podpora dítěte

Každý podnik je jedinečný. Proto získáte právní poradenství, které se přímo týká vašeho podnikání.

Máme osobní přístup a společně s vámi pracujeme na vhodném řešení.

Sedneme si s vámi, abychom navrhli strategii.

Žijte samostatně

Žijte samostatně

Naši podnikoví právníci mohou dohody posoudit a poradit s nimi.

Chystáte se rozvést?

Pokud ano, nepochybně vás čeká mnoho problémů. Rozvod může mít významný dopad jak emocionálně, tak právně, počínaje sjednáním manželského a výživného na děti až po nefinanční záležitosti, jako je vytvoření plánu péče o dítě.

Abychom vás připravili, shromáždili jsme informace o otázkách souvisejících s urovnáním rozvodu v naší nové bílé knize. Stáhněte si níže uvedený soubor zdarma a získejte přehled, který vám pomůže hladce procházet rozvodovým procesem.

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a umí se vcítit
s problémem klienta“

Výpočet podpory dítěte

Výpočet údržby je poměrně složitý výpočet, protože je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Law & More rádi vám provedeme výpočet údržby.

Stanovení potřeby
Nejprve je třeba určit potřeby dětí. Je založen na příjmech, které byly těsně před rozvodem. V případě zvláštních nákladů, jako je mezinárodní škola nebo péče o děti, lze náklady odpovídajícím způsobem zvýšit.

Stanovení finanční kapacity
Jakmile jsou potřeby dětí určeny, provede se výpočet únosnosti pro obě strany. Tento výpočet určuje, zda osoba odpovědná za výživu má dostatečnou finanční kapacitu, aby byla schopna zaplatit výživné. Za účelem stanovení finanční způsobilosti osoby, která musí platit výživné, musí být nejprve stanoven její čistý příjem. Dětský důchod je základní příjem, který zohledňuje všechny zdroje příjmu, jako jsou mzdy, dávka a vázaný rozpočet dítěte.

Co o nás říkají klienti

Naši právníci na podporu dětí jsou připraveni vám pomoci:

Office Law & More

Sleva na péči
Náklady na péči o děti budou mít také rodiče, kteří musí platit výživné a kteří mají také kontakt s dětmi. To zahrnuje náklady na nakupování, jízdu tam a zpět. Do výpočtu je v zásadě zahrnuto určité procento nákladů

Výše procenta závisí na počtu návštěvních dnů v týdnu. Rodič, který má v průměru jeden den v týdnu náklady na péči o dítě, dostává například 15% slevu na péči a rodič, který se stará o dítě tři dny v týdnu, obdrží 35% slevu na péči.

Porovnání nosné kapacity
Posledním krokem pro výpočet výšky podpory dítěte je vytvoření nosné rovnice. V této rovnici jsou náklady dětí rozděleny mezi vás a vašeho bývalého partnera v poměru k jejich prostředkům podpory. Kapacita osoby oprávněné k výživě se porovnává s kapacitou osoby povinné platit výživné. Poté bude uplatněna a případně upravena sleva na péči. Rozsah podpory je primárně určen pro výživu dětí. Pokud je po tom ještě místo, může soudce také určit síťové alimenty partnera.

Chtěli byste vědět, jak se vaše finanční situace postará o váš rozvod? Prosím kontaktujte Law & More a společně můžeme určit, kolik podpory na dítě musíte zaplatit nebo obdržet.

Změna podpory dítěte

Podpora dítěte

Pokud není možné změnit výživné pro děti po konzultaci s vaším bývalým partnerem, můžeme vám u soudu podat žádost o změnu. Můžeme tak učinit, pokud dojde ke změnám okolností, nebo pokud podle vás soud rozhodl o výživném v původním pořadí na základě nesprávných nebo neúplných informací.

Můžete myslet například na následující situace:

  • propuštění nebo nezaměstnanost
  • odebrání dětí
  • nová nebo jiná práce
  • znovu se oženit, žít spolu nebo vstoupit do registrovaného partnerství
  • změna uspořádání kontaktů

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More