Daňový právník

Daně v Nizozemsku se týkají každého, kdo v Nizozemsku žije nebo jedná.

Nizozemsko i evropské (EU) země mají složité systémy zdanění složené z obtížných předpisů a mezinárodních smluv. Například nizozemský daňový systém zná mnoho různých zákonů a daní, jako je daň z příjmu, daň ze mzdy, daň z obratu a daň z příjmu právnických osob. Všechny výše uvedené systémy, nařízení a smlouvy by navíc mohly mít dopad na nizozemský daňový systém.

Před zahájením podnikání v Nizozemsku by měl být každý podnikatel informován o nizozemských daňových aspektech a nizozemských daňových sazbách. Je to umění optimálně využívat daňové předpisy k omezení tlaku nizozemského zdanění na minimum.

Co může Law & More udělat, aby vám pomohl?              

Law & More daňoví poradci pomáhají rozvíjet správnou firemní strukturu, aby optimálně využívali holandské daňové výhody. Nizozemsko stanoví pro nadnárodní společnosti se zahraničními dceřinými společnostmi výhodné daňové režimy. Nahrazení výroby do jiných zemí může vést k daňovým výhodám. Dvojí zdanění může být omezeno kvůli mnoha daňovým smlouvám, které Nizozemsko uzavřelo. V mnoha případech se lze vyhnout také nizozemským dovozním tarifům.

Law & More, ve spolupráci se svými daňovými poradci a se svými klienty zkoumá možnosti, které nabízí nizozemské a evropské daňové zákony. V případě potřeby budeme spolupracovat se spolehlivými daňovými poradci a registrovanými účetními v Nizozemsku i v jiných jurisdikcích, abychom našim nizozemským i mezinárodním klientům poskytli co nejlepší poradenství a řešení.

Ne-nesmyslná mentalita

Máme rádi kreativní myšlení a díváme se za hranice právních aspektů situace. Je to všechno o tom, jak se dostat k jádru problému a řešit ho v rozhodné věci. Díky naší nesmyslné mentalitě a dlouholetým zkušenostem se naši klienti mohou spolehnout na osobní a efektivní právní podporu.

Kontakt

Máte otázky týkající se daňového práva? Neváhejte a kontaktujte pana. Tom Meevis, právník společnosti Law & More přes tom.meevis@lawandmore.nl nebo mr. Maxim Hodak, právník společnosti Law & More na maximum.hodak@lawandmore.nl nebo volejte na +31 40-3690680.

Share