Rádi bychom vám poděkovali za výběr Law & More. Jsme multidisciplinární právnická firma a daňové poradenství s kancelářemi v Eindhovenu a Amsterdamu. Co dělá Law & More jedinečné je, že kombinujeme osobní přístup malého butikového obchodu s úrovní znalostí velké advokátní kanceláře. Máme několik oblastí odbornosti. Jste zvědaví, které? Podívejte se na naši stránku odborných znalostí. 

Děkuji za kontakt LAW & MORE

TAK JAK MOŽNĚ POSKYTUJEME ODPOVĚĎ

KDY SI VYBERETE LAW & MORE

MOŽNOSTI PRO VÝSLEDKY ŘIDIJÍCÍ PRÁVO FIRMU

Law & More je dynamická multidisciplinární nizozemská právnická firma a daňové poradenství se specializací na nizozemské korporátní, obchodní a daňové právo a sídlí v Eindhovenu a Amsterdamu.

Díky svému podnikovému a daňovému zázemí Law & More kombinuje know-how velké korporátní a daňové poradenské firmy s důrazem na detail a přizpůsobené služby, které byste očekávali od butikové firmy. Jsme opravdu mezinárodní z hlediska rozsahu a povahy našich služeb a pracujeme pro řadu sofistikovaných nizozemských a mezinárodních klientů, od společností a institucí po jednotlivce.

Law & More má k dispozici specializovaný tým vícejazyčných právníků a daňových poradců s hlubokými znalostmi v oblasti nizozemského smluvního práva, nizozemského práva obchodních společností, nizozemského daňového práva, nizozemského pracovního práva a mezinárodního vlastnictví. Firma se také specializuje na daňově efektivní strukturování aktiv a činností, nizozemské energetické právo, nizozemské finanční právo a transakce s nemovitostmi.

Tom Meevis

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

Maxim Hodák

Maxim Hodák

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Yara-Knoops-foto-500-567

Yara Knoopsová

Právní poradce

ATTORNEYS A DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

 

Advokát Eindhoven
Law & More B.V.