Pracovní příležitosti

Law & More

Law & More je dynamická, multidisciplinární advokátní kancelář sídlící ve vědeckém parku v Eindhoven; také nazývané Silicon Valley v Nizozemsku. Spojujeme know-how velké korporátní a daňové kanceláře s osobním přístupem a servisem šitým na míru, který vyhovuje butikové kanceláři. Naše advokátní kancelář je skutečně mezinárodní, pokud jde o rozsah a povahu našich služeb, a pracuje pro řadu sofistikovaných holandských a mezinárodních klientů, od korporací a institucí až po jednotlivce. Abychom mohli našim klientům poskytovat ty nejlepší možné služby, máme specializovaný tým vícejazyčných právníků a právníků, kteří mimo jiné ovládají ruský jazyk. V týmu panuje příjemná a neformální atmosféra.

V současné době máme prostor pro studentskou stážistku. Jako studentský stáž se účastníte naší každodenní praxe a získáte vynikající podporu. Na konci vaší stáže obdržíte od nás hodnocení stáže a půjdete o krok dále v odpovědi na otázku, zda je pro vás právnická profese. Délka stáže je stanovena po konzultaci.

Změna hesla

Od našich stážistů očekáváme následující:
  • Vynikající schopnosti psát
  • Vynikající znalost nizozemského a anglického jazyka
  • Děláte právní vzdělání na úrovni HBO nebo WO
  • Máte prokazatelný zájem o právo obchodních společností, smluvní právo, rodinné právo nebo imigrační právo
  • Máte nesmyslný postoj a jste talentovaní a ambiciózní
  • Jste k dispozici po dobu 3-6 měsíců

Odpověď

Chtěli byste odpovědět na toto volné pracovní místo? Zašlete svůj životopis, motivační dopis a seznam známek info@lawandmore.nl. Váš dopis můžete adresovat panu TGLM Meevisovi. Law & More má vždy zájem poznat talentované a ambiciózní profesionály s dobrým vzděláním a profesionálním zázemím.

Co o nás říkají klienti

Tom Meevis obrázek

Řídící partner / advokát

Advokát
Právní poradce
Law & More