POTŘEBUJETE TRESTNÍHO PRÁVNÍKA?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Osobní přístup

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

Trestní právo

Trestní právo znamená, že trestní soud posoudí, zda někdo spáchal trestný čin a měl by být uložen trest. Podezřelý může být odsouzen pouze za trestný čin. Může se jednat o přestupek, menší přestupek, jako je jízda na červenou, nebo o trestný čin. Přestupky jsou závažnější trestné činy, jako je napadení nebo podvod.

Existuje mnoho situací, ve kterých hraje roli trestní právo. Je tedy možné, že se s ním náhodou nebo náhodou dostanete do kontaktu. Možná si to neuvědomíte například po pěkném večírku, ale usednete za volant s jedním příliš velkým množstvím sklenic a budete zastaveni po kontrole alkoholu. V takovém případě můžete očekávat pokutu nebo dokonce předvolání na rohožku. Další běžnou situací je, že se v taškách cestujících z neznalosti či nepozornosti nachází zakázané zboží odvezené z dovolené nebo zboží či peníze, které byly chybně deklarovány. Bez ohledu na důvod mohou být následky těchto činů závažné a trestní pokuty mohou dosáhnout až 8,200 XNUMX EUR. Law & More má různé odborné znalosti:

  • Oběť
  • Pomluvy a pomluvy
  • Dopravní trestní právo
  • Podvody se zbožím a identitou
  • Internetový podvod
  • Korporátní trestní právo
  • Konopí/drogy

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKÁT

aylin.selamet@lawandmore.nl

Odbornost právníků v oblasti trestního práva Law & More

Dopravní trestní právo

Dopravní trestní právo

Jste obviněni z řízení pod vlivem alkoholu nebo drog? Požádejte o právní pomoc.

Podvod

Podvod

Jste obviněni z podvodu?
Můžeme vám poradit.

korporátní-trestně-právní-obraz

Korporátní trestní právo

Riskujete problémy trestního práva společností?
Můžeme vám pomoci.

Podvod

Podvod

Byli jste podvedeni?
Zahajte soudní řízení.

„Efektivní práce ji učinila dostupnou pro mou malou společnost. Vřele doporučuji Law & More jakékoli společnosti v Nizozemsku“

Jak probíhá obecná trestněprávní věc?

Každý případ je jedinečný. Pokud byste chtěli další informace nebo máte dotazy týkající se vašeho vlastního případu, můžete se kdykoli obrátit Law & More telefonicky nebo emailem. Pro představu o trestním právu níže vysvětlujeme, jak probíhá obecná trestní věc.

Krok 1 – kontaktujte nás

Pokud vás zatkne policie, budete předvedeni na policejní stanici. Policie vás může zadržet až 6 hodin za účelem výslechu na policejní stanici, nepočítaje dobu mezi 00:00 a 09:00. Je moudré využít právníka, protože policie vám bude klást otázky, aby shromáždila důkazy proti vám. Advokáta si můžete nechat určit bezplatně, ale můžete si vybrat i advokáta specialistu, jakým jsou advokáti Law & More.

Krok 2 – předběžné šetření

Předběžné vyšetřování začíná již v okamžiku výslechu. V této fázi budete muset jednat s policií a státním zastupitelstvím (OM), které prošetří, zda jste se přestupku nedopustili jako podezřelý. Pokud se během výslechu nebo po něm ukáže, že těch 6 hodin ke zjištění skutkového stavu nestačilo, může státní zástupce – asistent státního zástupce – rozhodnout, že vás zadrží k dalšímu vyšetřování na delší dobu. Již nemůžete být zadrženi za méně závažné trestné činy, pro které neexistuje předběžné zadržení.

Co o nás říkají klienti

Naši trestní právníci jsou připraveni vám pomoci:

Office Law & More

Krok 3 – předvolání

Pokud se státní zástupce domnívá, že by se váš případ měl dostat k soudu, obdržíte od státního zastupitelství předvolání. V předvolání je uvedeno, za jaký trestný čin budete stíháni a kde a kdy bude soudce případ projednávat. V předvolání je navíc uvedeno, jaký typ soudce bude ve věci rozhodovat. Může to být kantonální soudce pro přestupky (méně závažné trestné činy), policejní soudce (pro trestný čin, za který lze uložit trest odnětí svobody nejvýše na jeden rok), vícesoudecký senát (závažnější přestupky projednávají tři soudci) nebo ekonomický soudce (za hospodářské delikty). Pokud se domníváte, že jste byli předvoláni neprávem, můžete proti předvolání vznést námitku. Můžete tak učinit do 8 dnů od doručení výzvy (formálně jste předvolání obdrželi). K tomu je důležité využít právníka.

Krok 4 – relace

Slyšení probíhá v každé trestní věci. Pokud se jedná o velký případ, je prvním jednáním proforma jednání. Případ se nebude věcně zabývat, ale bude se zkoumat, co chce státní zástupce nebo váš právník ještě prošetřit. V menších případech je často pouze jedno jednání. Nemáte povinnost se k jednání dostavit, ale vždy na to máte právo. Pokud se k jednání nedostavíte, můžete pověřit svého právníka, aby vás obhajoval. Pokud na výzvu vůbec nereagujete a nepověříte svého obhájce, aby vás obhajoval, pak se jedná o nepřítomnost. Poté bude jednání a případ řešen bez vaší přítomnosti. Soudce vás však může zavázat k účasti na jednání.

Krok 5 – rozsudek

Kdy soudce rozhodne, závisí na typu případu a na tom, jaký typ soudce váš případ projednává. Kantonální soudce a policejní soudce často okamžitě vynesou rozsudek ústně. U větších trestných činů je často více soudců a rozhodnutí – rozsudek – obdržíte do 2 týdnů po soudu.

Krok 6 – Odvolání

Pokud s rozhodnutím soudce nesouhlasíte, můžete se odvolat k odvolacímu soudu.

Podezření z trestného činu?
Takto můžete žalovat osobu za pomluvu nebo pomluvu

strafrecht-obraz

Trestní řízení začíná oznámením trestného činu policii. Pokud vás policie a státní zástupce podezřívají ze spáchání trestného činu, jste podezřelý. Může se však stát, že tvrdíte, že jste se přestupku nedopustili, že výše popsaná situace byla zcela odlišná. co pak můžeš dělat?

Především je důležité si uvědomit, že podezřelý je nevinný, dokud se neprokáže jeho vina. Trestným činem jste vinni pouze v případě, že vás tak prohlásí trestní soud v rozsudku nebo státní zástupce v trestním příkazu. Proti tomu se můžete odvolat kasační stížností. To, že jste podezřelý, neznamená, že jste i pachatelem. Kromě toho můžete osobu, která vás obviňuje, obvinit ze spáchání trestného činu, například pokud jste obviněni ze znásilnění údajné oběti, z pomluvy. To znamená, že vás někdo obviní z nepravdivého faktu a poškodí vaši pověst nebo že jste úmyslně očerňováni. Jedná se o trestný čin. Konzultovat Law & More pro více informací o žalování za pomluvu a pomluvu. Rádi vám pomůžeme.

Proč si vybrat trestní právníky? Law & More?

Trestní právníci z Law & More Vám nabídnout právní poradenství v průběhu celého trestního řízení. Víme, že trestní řízení je stresující, a proto přikládáme zvláštní hodnotu naší přiměřené a okamžité dostupnosti. Dobří trestní právníci jsou drazí, a proto Law & More považuje za důležité udržovat dobrý poměr cena/kvalita. Váš případ řešíme pečlivě a poctivě. Pokud nás chcete kontaktovat, pošlete e-mail na info@lawandmore.nl nebo volejte +31 40 369 06 80.

Často kladené otázky

Trestní právník je právník specializovaný na trestní řízení. Trestního právníka potřebujete, pokud jste podezřelí ze spáchání trestného činu. Trestný čin je porušení zákona nebo trestný čin, za který může být uložena sankce, jako je pokuta, obecně prospěšné práce nebo odnětí svobody.
Trestní právník vám pomáhá v trestním řízení. Pokud jste podezřelí ze spáchání trestného činu, obvykle závažného přestupku nebo trestného činu, zahájí vláda – státní zástupce – trestní stíhání. Pokud se státní zástupce rozhodne, že vás bude stíhat, budete se muset dostavit k soudu. Naši trestní právníci vám budou nápomocni v průběhu celého trestního řízení. Chrání vaše zájmy během policejního vyšetřování a hájí vaše zájmy u soudu.
Než budete poprvé vyslýcháni policií, budete mít možnost kontaktovat právníka. Poté vám bude zdarma přidělen právník. Můžete si také vybrat právníka, který není placen vládou, jako jsou právníci at Law & More. Zakládáme si na osobním přístupu a vhodně řešíme váš případ. Náklady se pohybují mezi 195 EUR a 275 EUR bez DPH za hodinu v závislosti na složitosti případu.

Konzultace s trestním právníkem není povinná, ale je rozumná. Pokud jste přišli do kontaktu s policií, je vhodné okamžitě kontaktovat trestního právníka. Je to proto, že máte právo na pomoc trestního právníka. Policie vám bude klást otázky, aby proti vám získala důkazy. Proto byste měli vědět, že nejste povinni odpovídat na dotazy policie a že je rozumné ihned kontaktovat trestního právníka, který vás zastupuje.

Přišli jste například o řidičský průkaz a chcete advokáta specializovaného na dopravní trestní právo? Nebo jste byli zatčeni za držení zbraně, násilí, podvod, napadení, praní špinavých peněz, padělání nebo zpronevěru, pak můžete přijít Law & More. Můžeme vám také pomoci v drogových případech, jako je držení konopí, marihuany nebo kokainu.

Byl jste zatčen, když vás policie převezla na policejní stanici k výslechu. Pokud jste byli zatčeni, není povinné zapojit trestního právníka, ale je rozumné tak učinit. Je to proto, že máte právo na pomoc trestního právníka. Právníci v Law & More vám může pomoci při výslechu a případném následném trestním řízení.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More