POTŘEBUJETE ENERGETICKÉHO PRÁVNÍKA?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Dobrá a rychlá komunikace

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

/
Energetické právo
/

Energetické právo

Energetické právo je v zásadě důležité při nákupu, dodávce nebo výrobě energie. V tom proto hrají roli dodavatelé energie, jakož i společnosti a soukromé osoby. Law & MorePrávníci pečlivě sledují veškerý vývoj v oblasti energetického práva, včetně nového vývoje v oblasti výroby udržitelné energie.

Rychlá nabídka

Naši odborníci mají širokou orientaci, protože se zaměřují na všechny formy energie. Takže ropa, zemní plyn, elektřina, biomasa a větrná a sluneční energie. Díky této široké orientaci jsou našimi klienty dodavatelé a výrobci i spotřebitelé, investoři a dodavatelé materiálů a služeb. Konečně také pracujeme v oblasti dodávek energií do průmyslových areálů, které pokrývají produkty jako pára a demineralizovaná voda. Potřebujete odborníka v oblasti energetického práva? Law & More vám nabízí následující služby od obou Eindhoven a Amsterdam:

  • Sepisování smluv o teple a energii;
  • Poskytování poradenství v oblasti nákupu a prodeje energie;
  • Poskytování poradenství s ohledem na dodržování energetické legislativy a energetických dohod;
  • Poskytování poradenství s ohledem na vypracování udržitelné energetické politiky;
  • Vypracování plánů energetické účinnosti;
  • Žádost o povolení a výjimky;
  • Poskytování poradenství v oblasti obchodování s emisemi a obchodování s certifikáty.

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

VEDOUCÍ PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Naše odborné znalosti v oblasti energetického práva

Solární energie

Solární energie

Zaměřujeme se na energetické právo, které se zaměřuje na větrnou a solární energii.

Na právo životního prostředí se vztahují nizozemské i evropské zákony. Dovolte nám informovat a poradit.

Hledáte specialistu na obchodování s emisemi? Jsme rádi, že vám můžeme dále pomoci!

Výrobce energie

Výrobce energie

Naši podnikoví právníci mohou dohody posoudit a poradit s nimi.

„Chtěl jsem mít právníka
který je pro mě vždy připraven,
i o víkendech “

Nová energetická legislativa

Energetické právo hraje v dnešní společnosti důležitou roli, protože bez elektřiny, světla a tepla se již nemůžeme obejít. Většina energie je stále vyráběna fosilními palivy, jako je ropa a plyn, ale tato paliva jsou pro životní prostředí špatná a navíc docházejí. Abychom zajistili, že nám nedojde energie a nezlepšili životní prostředí, budeme nyní využívat alternativní zdroje energie, jako je voda, vítr, sluneční světlo a bioplyn. Tyto zdroje energie jsou budoucností, protože nejsou škodlivé pro životní prostředí a jsou také nevyčerpatelné.

Co o nás říkají klienti

Velmi přátelský servis a perfektní vedení!

Pan Meevis mi pomáhal v pracovněprávním případu. Spolu se svou asistentkou Yarou to udělal s velkou profesionalitou a bezúhonností. Kromě svých kvalit profesionálního právníka zůstával vždy rovnocenným člověkem s duší, což dávalo hřejivý a bezpečný pocit. Vkročil jsem do jeho kanceláře s rukama ve vlasech, pan Meevis mi okamžitě dal pocit, že můžu vlasy pustit a on to od té chvíle převezme, z jeho slov se staly činy a jeho sliby byly dodrženy. Nejvíc se mi líbí přímý kontakt, bez ohledu na den/čas, byl tam, když jsem ho potřeboval! Topper! Díky Tome!

Nora

Eindhoven

10

vynikající

Aylin je jednou z nejlepších rozvodových právniček, která je vždy dosažitelná a poskytuje odpovědi s podrobnostmi. I když jsme museli náš proces řídit z různých zemí, nečelili jsme žádným potížím. Zvládla náš proces velmi rychle a hladce.

Ezgi Balik

Harlem

10

Dobrá práce Aylin

Velmi profesionální a vždy efektivní v komunikaci. Výborně!

Martin

Lelystad

10

Adekvátní přístup

Tom Meevis byl do případu zapojen po celou dobu a na každou otázku, která byla z mé strany, rychle a jasně odpověděl. Firmu (a Toma Meevise zvláště) určitě doporučím přátelům, rodině a obchodním partnerům.

Mike

Hoogeloon

10

Skvělý výsledek a příjemná spolupráce

Předložil jsem svůj případ LAW and More a bylo mu rychle, laskavě a hlavně účinně pomoženo. S výsledkem jsem velmi spokojen.

Sabine

Eindhoven

10

Velmi dobré zpracování mého případu

Chtěl bych moc poděkovat Aylin za její úsilí. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Zákazník je u ní vždy v centru pozornosti a velmi dobře nám pomohli. Znalosti a velmi dobrá komunikace. Opravdu doporučuji tuto kancelář!

Sahin kara

Veldhoven

10

Právní spokojenost s poskytovanými službami

Moje situace byla vyřešena způsobem, kdy mohu jen říci, že výsledek je takový, jaký jsem si přál. Pomohlo mi to k mé spokojenosti a způsob, jakým Aylin jednala, lze označit za přesný, transparentní a rozhodný.

Arsalan

Mierlo

10

Vše dobře uspořádáno

Od začátku jsme si s advokátkou dobře rozuměli, pomohla nám jít správnou cestou a odstranila případné nejistoty. Byla jasná a lidsky, což jsme vnímali jako velmi příjemné. Vyjasnila informace a díky ní jsme přesně věděli, co dělat a co očekávat. Velmi příjemný zážitek s Law and more, ale především s právníkem, na kterého jsme měli kontakt.

Věra

Helmond

10

Velmi znalí a přátelští lidé

Velmi skvělý a profesionální (právní) servis. Komunikace en samenwerking ging erg goed en snel. Ik ben geholpen door dhr. Tom Meevis a mw. Aylin Selamet. Zkrátka mám s touto kanceláří dobré zkušenosti.

Mehmet

Eindhoven

10

Velký

Velmi přátelští lidé a velmi dobré služby ... nelze říci jinak, že je to super pomohlo. Pokud k tomu dojde, určitě se vrátím.

Jacky

Bree

10

Naši energetici právníci jsou připraveni vám pomoci:

Kancelář Law & More

Nizozemsko uzavřelo Energetickou dohodu pro udržitelný růst, aby zajistilo provádění energetické a klimatické politiky do budoucna. Cílem této dohody je, aby Nizozemsko do roku 2050 provozovalo výhradně udržitelnou energii. Energetická dohoda obsahuje různé cíle pro společnosti, které od nich vyžadují úsporu energie. Nizozemská vláda navíc uzavřela dlouhodobé dohody s velkým počtem odvětví, aby sledovala zlepšení energetické účinnosti. Společnosti, které jsou součástí těchto dohod, budou mít několik výhod: budou těžit z úspor nákladů, více inovací procesů a udržitelného image. S víceletými dohodami je však spojeno také několik povinností. Tyto dohody jsou komplikované a je vypracováno velké množství pravidel. Ovlivňuje vaše společnost také nové předpisy? Správná právní podpora je důležitá, abyste věděli, kde jste. Prosím kontaktujte Law & More a my Vám rádi pomůžeme.

Právní předpisy v oblasti dodavatelů energie

Obrázek Energierecht

Musíte se vypořádat s nákupem nebo prodejem energie? Pak víte, že můžete nakupovat elektřinu přes přepážku i prostřednictvím burzy. Vzhledem k tomu, že při metodě přepážky může jedna ze stran zkrachovat, je právní podpora velmi důležitá. Je rovněž důležité, aby byly uzavřeny jasné dohody, aby druhá strana dostála svým závazkům a aby dodavatel neutrpěl žádné ztráty. Law & More nabízí podporu v těchto činnostech, abyste nebyli vystaveni žádným překvapením.

V mnoha případech se dodávka elektřiny a plynu uskutečňuje prostřednictvím elektrické nebo plynové sítě. Osoby nebo společnosti, které dodávají energii jiným spotřebitelům, jsou povinny jmenovat provozovatele sítě. Existují však výjimky z tohoto pravidla: pokud například používáte uzavřený distribuční systém nebo přímou linku, povinnost jmenovat provozovatele sítě neplatí. Uzavřený distribuční systém je obchodní síť, která je geograficky omezená a může mít pouze určitý počet zákazníků. Majitelé uzavřené distribuční soustavy mohou požádat o osvobození od povinnosti určit provozovatele sítě. Přímé vedení existuje, když elektrické vedení nebo plynovod spojuje výrobce energie přímo s uživatelem energie. Přímá linka není součástí sítě, takže v tomto případě neexistuje povinnost jmenovat provozovatele sítě.

Pokud jste součástí dodavatele energie, je důležité, abyste určili, zda existuje uzavřený distribuční systém nebo přímá linka. Je tomu tak proto, že v obou formách dodávek hrají roli různá práva a povinnosti. Je však třeba vzít v úvahu i další aspekty. Dodavatelé energie mohou například potřebovat licenci na dodávku plynu a elektřiny malým spotřebitelům. Kromě toho musí dodavatelé energie zohlednit také ustanovení zákona o teplu, která zase ovlivňuje uzavírání smluv o teplu.

Máte nějaké dotazy nebo nejasnosti ohledně energetických zákonů pro dodavatele energie? Pak zavolejte odborníky Law & More. Nabízíme právní podporu společnostem a spotřebitelům zabývajícím se plynem a elektřinou. Ať už žádáte o licenci, vypracováváte energetickou smlouvu nebo se účastníte veletrhu energie, naši specialisté jsou vám k dispozici.

Obchodování s emisemi a obchodování s certifikáty

Jako společnost musíte řešit obchodování s emisemi nebo obchodování s certifikáty? Musíte vypočítat, kolik CO2 vyprodukujete každý rok, abyste získali přiměřené množství emisních povolenek. Pokud dojde k většímu množství emisí, protože nákup produktu byl zvýšen, budete potřebovat další emisní práva. Pokud potřebujete více velkého množství elektřiny, můžete se účastnit obchodu s certifikáty. V obou případech, Law & Moreprávníci vám přijdou vhod. Naši specialisté se zaměřují na obchodování s emisemi a obchodování s certifikáty a umí vám pomoci, pokud se s tím setkáte. Máte tedy nějaké dotazy ohledně emisních práv? Chcete požádat o emisní povolení? Nebo potřebujete radu ohledně obchodování s emisemi nebo obchodování s certifikáty? Kontaktujte právníky na adrese Law & More.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Nastavení ochrany osobních údajů
Soubory cookie používáme k vylepšení vašeho zážitku při používání našich webových stránek. Pokud používáte naše služby prostřednictvím prohlížeče, můžete soubory cookie omezit, zablokovat nebo odstranit pomocí nastavení webového prohlížeče. Používáme také obsah a skripty od třetích stran, které mohou používat sledovací technologie. Níže můžete selektivně poskytnout svůj souhlas s povolením vložení takových třetích stran. Chcete -li získat úplné informace o souborech cookie, které používáme, o údajích, které shromažďujeme, a o tom, jak je zpracováváme, zkontrolujte naše Zásady ochrany osobních údajů
Law & More B.V.