Ochrana práv na soukromí v naší současné společnosti nabývá na důležitosti. To lze z velké části připsat digitalizaci, což je vývoj, ve kterém jsou informace častěji zpracovávány v digitální podobě. Digitalizace bohužel také přináší rizika. V zájmu ochrany našeho soukromí jsou stanoveny předpisy o ochraně osobních údajů.

LAW & MORE MŮŽETE POMOCI
V JAKÉKOLI ZÁLEŽITOSTI TÝKAJÍCÍ SE MÉDIA

Mediální právník

Termín média zahrnuje noviny, televizi, rozhlas a internet. Může se stát, že se vy nebo vaše společnost objeví v médiích nevědomky a negativně. V našem moderním světě, kde jsou informace sdíleny a ukládány online, to vás může neustále pronásledovat. Je proto důležité přijmout správná opatření, pokud máte problémy s médii.

Mediální právo zahrnuje různé oblasti práva. Zvláštní pozornost může být zaměřena na autorské právo, právo na soukromí a práva na portrét. Při zodpovězení otázky, zda je publikace nezákonná, musí být vaše právo na ochranu cti a dobré pověsti zváženo proti právu na svobodu projevu.

V případě elektronické pomluvy je důležité, aby byly důkazy zaznamenány správně. V případě nezákonného e-mailu je důležité, aby byl tento e-mail uchováván v elektronické podobě. Dále je možné zaznamenávat důkazy na bewijsonline.nl. Tím je zajištěno, že máte zvukový důkaz.

Law & More vám může pomoci v jakékoli záležitosti týkající se mediálního práva. Naši právníci vám poradí a zodpoví všechny vaše otázky.

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

 Zavolejte na +31 40 369 06 80

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a
může se vcítit do
problém klienta “

Ne-nesmyslná mentalita

Máme rádi kreativní myšlení a díváme se za hranice právních aspektů situace. Je to všechno o tom, jak se dostat k jádru problému a řešit ho v rozhodné věci. Díky naší nesmyslné mentalitě a dlouholetým zkušenostem se naši klienti mohou spolehnout na osobní a účinnou právní podporu.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - [chráněno e-mailem]
pan. Maxim Hodak, advokát společnosti & More - [chráněno e-mailem]

Law & More B.V.