soukromé klienty

Jako soukromá osoba můžete se zákonem kontaktovat různými způsoby. Law & More pomáhá soukromým klientům v různých oblastech práva. Máme odborné znalosti v oblasti:

Ať už jde o složitý rozvod, získání povolení k pobytu, pracovní smlouvy a propuštění nebo ochranu vašich osobních údajů, naši specialisté jsou tu pro vás a hledají nejlepší způsob, jak dosáhnout svého cíle.

Nejprve analyzujeme vaši situaci a společně s vámi určíme taktiku a cestu, kterou budeme sledovat. Diskutujeme o poplatcích, které účtujeme, a uzavíráme s tím jasné dohody. Přikládáme velkou hodnotu dobré a jasné komunikaci s našimi klienty, a proto vždy rychle reagujeme a jsme ve vašem případě zapojeni. Náš přístup je osobní, přímý a orientovaný na výsledky. Krátké a jasné linie mezi právníkem a klientem jsou pro nás samozřejmostí.

Máte právní problém a potřebujete pomoc odborníka? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme rádi a ochotně vám poradíme, pomůžeme vám při jednáních a v případě potřeby vás zastupujeme v soudním řízení.

Co o nás říkají klienti

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, sloupce:1,filtr:žádný,hodnocení:zapnuto,obsah-citátu:krátký,charlimitextra:(…),zobrazit-obrázek:zapnuto,velikost-obrazu:ttshowcase_small,obrazek-tvar:kruh,obrázkový-efekt:žádný,obrázek- link:on']

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

Řídící partner / advokát

Maxim Hodák

Maxim Hodák

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Law & More