POTŘEBUJETE OBČANSKÉHO PRÁVNÍKA?
ŽÁDÁTE O PRÁVNÍ POMOC

NAŠI PRÁVNÍ PŘEDPISY JSOU SPECIÁLNÍMI V PRÁVNÍCH PRÁVECH

Kontrolovány Průhledná.

Kontrolovány Osobní a snadno dostupné.

Kontrolovány Vaše zájmy na prvním místě.

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku od 08:00 do 22:00 a o víkendu od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci vyslechnou váš případ a navrhnou vhodný akční plán
Dobrá a rychlá komunikace

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100 % našich klientů doporučuje a že jsme průměrně hodnoceni známkou 9.4

Občanské právo

Občanské právo je zastřešující pojem pro všechny oblasti práva, kde dochází ke konfliktu mezi občany, mezi občany a podniky a mezi podniky. Občanské právo je také známé jako občanské právo. Občanské právo lze zase rozdělit do mnoha různých oblastí práva. Příkladem může být majetkové právo, zákoník práce a rodinné právo.

Zbožové právo

Majetkové právo upravuje otázky, které se zabývají majetkem osoby. Vlastnické právo je totiž součástí vlastnického práva. Majetkové právo se zabývá problematikou vlastnictví a kontroly zboží. Majetkem se rozumí všechny věci a vlastnická práva. U majetkových práv můžete uvažovat o bankovním účtu. Zboží jsou naproti tomu všechny předměty, kterých se člověk může dotknout. U věcí se pak rozlišuje movitý a nemovitý majetek. Nemovitostí jsou pozemky, stavby a práce s pozemkem spojené. Vše ostatní spadá do kategorie movitých věcí, například automobil.

Máte spor o to, komu patří pozemek? Chcete zřídit zástavní právo k hypotéce? Nebo chcete vědět, kdy legálně vlastníte auto? Naši právníci vám rádi pomohou, když budete mít problém s majetkovým právem

Tom Meevis obrázek

Tom Meevis

VEDOUCÍ PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam

Firemní právník

"Law & More Právníci
jsou zapojeni a umí se vcítit
s problémem klienta“

Zákoník práce

Zákoník práce je rozsáhlá oblast práva. Práva a povinnosti jsou upraveny v pracovních smlouvách, pracovněprávních předpisech, kolektivních smlouvách, zákonech a judikatuře. Navíc pracovněprávní otázky mohou mít dalekosáhlé důsledky pro zaměstnavatele, zaměstnance nebo dokonce pro oba. Je proto důležité, abyste vyhledali pomoc specializovaného a zkušeného právníka v oblasti zaměstnanosti. Dobrá právní rada předem může být totiž pro budoucnost rozhodující. Konfliktům se bohužel nelze vždy vyhnout, například při propouštění, reorganizaci nebo nemocenské. Taková situace je velmi nepříjemná a emocionální a může značně poškodit pracovní vztahy mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem. Pokud trpíte pracovním konfliktem, Law & More vám rádi pomůže udělat správné kroky. Společně najdeme a najdeme to správné řešení. Pracovní právníci na Law & More jsou odborníci a mají aktuální informace o aktuální legislativě a judikatuře.

Co o nás říkají klienti

Naši občanští právníci jsou připraveni vám pomoci:

Office Law & More

Rodinné právo

Rodinné právo zabývá se vším, co se děje nebo musí stát ve vaší rodině. Nejčastějším právním problémem v rodinněprávní praxi je rozvod. Kromě rozvodu můžete myslet i na uznání dítěte, popření rodičovství, získání dětí do péče nebo například adopční řízení. To všechno jsou záležitosti, které je potřeba správně zařídit, abyste se později nedostali do problémů. Hledáte advokátní kancelář se specializací na rodinné právo? Pak jste na správném místě. Law & More Vám nabízí právní pomoc v oblasti rodinného práva. Naši právníci v oblasti rodinného práva jsou vám k dispozici s osobním poradenstvím.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhoven a Amsterdam?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 nebo pošlete e-mail na:
pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
pan. Maxim Hodak, advokát ve společnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More