Existuje mnoho situací, ve kterých trestní právo hraje roli v našem životě. Proto se s tím často setkáváme náhodou. Můžete například přemýšlet o situaci, kdy jste měli jeden nápoj příliš mnoho a rozhodli jste se řídit. Pokud vás po kontrole alkoholu zatknou, máte problém. V takovém případě vám může být uložena pokuta nebo dokonce předvolání.

POTŘEBUJETE KRIMINÁLNÍ PRÁVO?
CONTACT LAW & MORE

Kontakt

Trestní právník

Existuje mnoho situací, ve kterých trestní právo hraje roli v našem životě. Proto se s tím často setkáváme náhodou. Můžete například přemýšlet o situaci, kdy jste měli jeden nápoj příliš mnoho a rozhodli jste se řídit. Pokud vás po kontrole alkoholu zatknou, máte problém. V takovém případě vám může být uložena pokuta nebo dokonce předvolání. Další běžnou situací je to, že v důsledku nevědomosti nebo nedbalosti obsahují osobní tašky zakázané předměty, které byly odebrány z dovolené, zboží nebo finanční prostředky, které jsou nesprávně označeny. Bez ohledu na důvod mohou být důsledky těchto činů závažné a trestní pokuty mohou stoupnout až do výše 8,200 XNUMX EUR.

Rychlá nabídka

Jako podnikatel nebo ředitel společnosti se také můžete setkat s trestním právem v důsledku vaší obchodní pozice. To může nastat po ověření příslušnými orgány, že vaše společnost je podezřelá z podvodu nebo neobvyklých transakcí. Účast v obchodním světě může také nevědomky vést k ekonomickému porušení nebo porušení právních předpisů v oblasti životního prostředí, které se mohou vztahovat na vaše podnikání. Takové kroky mohou mít pro vaši společnost vážné důsledky a mohou vést k velmi vysokým pokutám. Nacházíte se v takové situaci nebo potřebujete více informací? Neváhejte a kontaktujte trestní právníky společnosti Law & More.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

 Volejte na +31 (0) 40 369 06 80

Proč si vybrat Law & More?

Snadno přístupný

Snadno přístupný

Law & More je k dispozici od pondělí do pátku
od 08:00 do 22:00 a o víkendech od 09:00 do 17:00

Dobrá a rychlá komunikace

Dobrá a rychlá komunikace

Naši právníci poslouchají váš případ a přijdou
s vhodným akčním plánem

Osobní přístup

Osobní přístup

Naše pracovní metoda zajišťuje, že nás 100% našich klientů doporučuje a že jsme v průměru hodnoceni 9.4

"Efektivní práce."
učinil to dostupným pro mě
malá společnost. Budu silně
doporučit Law & More
do jakékoli společnosti v
Nizozemí."

Oběť trestního zákona

Může se také stát, že jste konfrontováni s trestním právem z pohledu „oběti“. V dnešní době nakupujeme více přes internet. Obvykle to všechno dobře dopadne a dostanete to, co jste si objednali. Bohužel se to někdy pokazí: zaplatili jste spoustu peněz za určité věci, jako je telefon nebo notebook, ale prodejce nikdy zboží nedodal a nehodlá tak učinit. Koneckonců, pokud chcete informovat, kde jsou vaše věci, prodejce nikde. V takovém případě můžete být obětí trestných činů.

V případě, že se náhodou setkáte s trestním právem, je vhodné obrátit se na znaleckého právníka na adrese Law & More. Každá událost v souvislosti s trestním právem může být drastická a jednání v trestním řízení mohou rychle následovat. V Law & More Chápeme, že trestněprávní činy mohou mít velký dopad na váš život, a proto se zaměřujeme na rychlé a efektivní vyřešení problému klienta. Trestní právníci na Law & More rádi vám poskytneme právní podporu v oblastech:

• dopravní trestní právo;
• podvod;
• Trestní právo společností;
• Podvod.

Odbornost právníků v oblasti trestního práva Law & More

Provoz

Dopravní trestní právo

Jste obviněni z řízení pod vlivem alkoholu nebo drog? Požádejte o právní pomoc.

Podvod

Podvod

Jste obviněni z podvodu?
Můžeme vám poradit

Korporátní trestní právo

Korporátní trestní právo

Riskujete problémy trestního práva společností?
Můžeme vám pomoci

Podvod

Podvod

Byli jste podvedeni?
Zahájit právní řízení

Dopravní trestní právo

Jako řidič vozidla musíte zabránit nebezpečnému chování. Takové chování je často případ, kdy je v provozu konzumace alkoholu. Lidé se pravidelně dostávají za volant auta poté, co pili příliš mnoho. Jste zatčeni po kontrole alkoholu nebo obdržíte pokutu nebo předvolání? Pak je moudré, abyste si zajistili odborného právníka. Koneckonců, řízení pod vlivem alkoholu se trestá přísnými sankcemi, které mohou běžet až tři měsíce ve vězení nebo pokutou 8,300 XNUMX EUR, a dokonce můžete dostat zastavení řízení. Je však možné, že během výslechů nebo při kontrole alkoholu policie a soudní orgány tato pravidla porušují. Může se dokonce stát, že alkoholový test neposkytne platný důkaz a může vyřešit k rozhřešení. V některých případech neplatí pokuta nebo řízení. Law & More má zkušené právníky v oblasti trestního práva v oblasti dopravy, kteří vám rádi poskytnou radu nebo pomohou v řízení. Více informací o nebezpečném chování v provozu a řízení pod vlivem alkoholu najdete na našem provoz webové stránky.

Podvod

Když cestujete do Nizozemska, míjíte zvyky. V té době nesmíte přepravovat zakázané zboží. Pokud tomu tak není nebo pokud celní orgány zjistí zakázané zboží v důsledku vaší nevědomosti nebo nepozornosti, může následovat trestní sankce. Země původu nebo vaše státní příslušnost nemají na tuto záležitost žádný vliv. Nejpravděpodobnější a nejběžnější sankcí je pokuta. Pokud jste obdrželi pokutu a nesouhlasíte, můžete proti tomu proti nizozemské státní službě do dvou týdnů vznést námitku. Pokud zaplatíte pokutu okamžitě, provedete také potvrzení o dluhu. Z tohoto důvodu je důležité se nejprve poradit s právníkem o vaší situaci. Náš tým právníků získá odborné znalosti a může vám poradit a vést vás v jakémkoli řízení. Potřebujete pomoc nebo máte nějaké další otázky? Prosím kontaktujte Law & More. Další informace o rizicích a důsledcích převzetí zakázaného zboží naleznete na našem blogu: „Nizozemské zvyky“.

Obrázek trestního právaKorporátní trestní právo

V současné době jsou společnosti stále více konfrontovány s trestním právem. Může se například stát, že vaše společnost bude podezřelá z nesprávného daňového přiznání nebo z porušení předpisů v oblasti životního prostředí. Tyto záležitosti jsou složité a mohou vést k dalekosáhlým důsledkům, a to jak osobním, tak obchodním. V této situaci je důležité rychle konzultovat právníka. Odborný právník upozorní nejen na vaše povinnosti, jako je povinnost poskytovat informace daňovým úřadům, ale také zajistí, aby nebyla porušena práva, která máte (jako společnost), jako je právo mlčet. Zabýváte se trestním právem jako společností a chcete radu nebo právní pomoc ve vaší situaci? Můžete se spolehnout Law & More. Naši specialisté mají profesionální přístup a vědí, jak vám mohou dále pomoci.

Podvod

Za určitých okolností se můžete cítit podvodně, například když jste si zakoupili zboží na internetu, zaplatili jste za něj spoustu peněz a nikdy jste je neobdrželi, bez právních charakteristik trestného podvodu. Aby bylo možné říci, že podvod je v právním smyslu trestný, musí existovat nepravdy nebo lži, které prodávající používá k prodeji něčeho. Podvod je legálně popisován jako přesunutí jiné osoby za účelem dodání peněz a zboží bez úmyslu doručit cokoli na oplátku. Zajímá vás, co pro vás můžeme udělat? Kontaktujte naše právníky. Law & MorePrávníci mají osobní přístup a mohou posoudit vaši situaci a vaše možnosti.

Chceš vědět co Law & More může udělat pro vás jako advokátní kancelář v Eindhovenu?
Pak nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 ze stuur een e-mail naar:

pan. Tom Meevis, obhájce Law & More - [chráněno e-mailem]
pan. Maxim Hodak, advokát společnosti & More - [chráněno e-mailem]

Kontaktní oranžová

Law & More B.V.